Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > Duyurularımız & Kurallarımız

Seçenekler Stil
Okunmamış 12-12-2009, 10:11 PM
elmyra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Standart Sevgili Forum Üyelerimiz

Sitemizde son zamanlarda üyeler arasında huzursuzluk ve şikayet artışı nedeniyle bu açıklamayı yapmayı uygun gördük.

Öncelikle her uyarınız, sıkıntınız ve sorununuz önemsenip dikkate alınıyor. Her gün site kontrol edilip düzenlenmektedir. Her durumun kontrol altında olduğunu, gözümüzden bişey kaçmadığını bilmelisiniz.

Fakat bizim de sizlerden birkaç ricamız olacak; birilerini direkt cezalandırmak, atmak bir çözüm değildir. Rahatsız olduğunuz konuları, yanlış bulduğunuz bilgileri siz de düzeltmelisiniz. Onaylamadığınız kişileri anlamaya çalışmalı ve doğru yolu göstermelisiniz. Site kuralları ihlal edilmediği sürece birini banlamak, siteden atmak biraz da o kişilere haksızlık etmektir. Sinirlendiğiniz veya öfkelendiğiniz için saygısız mesajlar atmamalısınız. Öfke duymak saygısızlaşmayı gerektirmez, bu durumda ceza almasını istediğiniz kişiler gibi sizde uyarı alarak şikayetçi olduğunuz kişilerle aynı duruma düşersiniz.

Hepimiz hayvan sevgisi olan insanlarınız, vicdanlıyız. Sadece birbirimize nasıl yaklaştığımız önemli. Anlaşma yolunu bulmamız gerekiyor. Yaş farkları nedeniyle bazen abilik ablalık yapıyoruz, arkadaşlık ediyoruz, örnek oluyoruz çoğu zaman birbirimize. Biraz daha özverili olalım bence. Herkese keyifli forumlar diliyorum.

Sevgiler

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Okunmamış 12-13-2009, 02:06 AM
Pamuk V Armi Pamuk V Armi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

bn anladım o şikaet ve huzursuzluk bn.forum havasına kapıldım biras ondan oldu hycanlandım ama artık yapmıorm çok şükür.kurallara uymaya dikkat ediorm artık
Okunmamış 12-13-2009, 03:03 AM
hamsteradmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hamsteradmin hamsteradmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Direkt seninle alakalı değil Yağızcım, başka arkadaşlarla ilgili de rahatsızlıklar oldu. Ama bizi anladığına çok sevindik, teşekkür ederiz. Umarım bundan sonra her şey iyi olur
Yeni üyeyseniz üyeliğiniz en kısa zamanda aktif edilecektir, aktif edilir edilmez forumun özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. "Üye oldum ama neden başlık açamıyorum" gibi aktivasyonla ilgili ya da "Ne cins hamster alayım, hamsterım düştü ne yapayım" gibi forumda sorabileceğiniz sorular için özel mesaj atmayınız, yöneticilerden msn istemeyiniz, özel bilgilerini sormayınız. Sorularınız için forumumuzda başlık açabilirsiniz, böylece benzer soruları olanlar cevapları görebilir. Sorunuzu sormadan önce lütfen forumumuzu gözden geçiriniz, sorunuzu sizden önce başkalarının sormuş olması mümkündür, bunu yaparak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu imza yukarda bahsedilen durumların sık yaşanmasından dolayı düzenlenmiştir. Daha fazla bilgi için kuralları okuyunuz. Hamsteradmin, sitenin tek sahibidir, admin olduğunu iddia eden ya da izinsiz bilgi kullanan üyelere itibar etmeyiniz ve bize bildiriniz, bu tür durumlarda kişiler hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Hamsterim.com Kuralları :

Okunmamış 12-13-2009, 04:02 AM
elmyra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Evet bu bir kişiyi hedef alarak yazdığımız bir mesaj değil. Kurallara uymaya çalışman çok güzel ama ben senden bir de yazım kurallarına dikkat etmeni isteyeceğim. Sessiz harfleride kullan

Okunmamış 12-13-2009, 04:18 AM
Pamuk V Armi Pamuk V Armi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Banned

2000 model bir klavyeyle yazıyorum bazen ondan oluyor.r ve s harflerini üç sefer basmam gerek.yani bi külüstürle yazınca oluyor.ama dikkat ederim.

Etiketler
forum, sevgili, Üyelerimiz

Seçenekler
Stil