Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > Beslenme

Seçenekler Stil
Okunmamış 02-12-2010, 10:56 PM
Junior Member

Exclamation Hamstere verilecek yem miktarı

Merhaba arkadaşlar bugün itibariyle bende hamster sahibi oldum , bunun kabını tam doldurdum sonra kafese koydum ama aklıma takıldı hamsterler doyacağı kadar yer değilmi gerisini bırakır sonra hayvancağız şişip ölmesin birde hazır konu açmışken sorayım limon kokulu talaş koydum kafese ve evine ancak evinden birazını dışarı çıkardı kafestede arada kaşınıyor (2-3 dkda bire düşüyor bazen) bu normal mi? teşekkürler
Okunmamış 02-12-2010, 11:08 PM
-ErgünCan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Super Moderator

Hamsterler ne akdar verilirse verilsin saklarlar keselerinde yani bişey olmaz kaşınmıyor dili antibakteriyel temizliyor kendini yalayarak İhtiyacı olan kadar talaşı kulanıcağı için çıkarmış .
Okunmamış 02-13-2010, 01:21 AM
hamsteradmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hamsteradmin hamsteradmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Yemin ne kadarını yediğini gözlemleyerek günlük miktarı ayarla, çünkü bayatlayınca yemeyip yeni yem beklerler, azar azar sabah ve akşam da verebilirsin. Beslenme bölümümüzdeki alternatif yiyeceklere bak istersen. Neden düştüğünü anlamadım ama diğer hareketleri normalse bir sorun yoktur herhalde. Kaşınması da temizlenmesindendir muhtemelen.
Yeni üyeyseniz üyeliğiniz en kısa zamanda aktif edilecektir, aktif edilir edilmez forumun özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. "Üye oldum ama neden başlık açamıyorum" gibi aktivasyonla ilgili ya da "Ne cins hamster alayım, hamsterım düştü ne yapayım" gibi forumda sorabileceğiniz sorular için özel mesaj atmayınız, yöneticilerden msn istemeyiniz, özel bilgilerini sormayınız. Sorularınız için forumumuzda başlık açabilirsiniz, böylece benzer soruları olanlar cevapları görebilir. Sorunuzu sormadan önce lütfen forumumuzu gözden geçiriniz, sorunuzu sizden önce başkalarının sormuş olması mümkündür, bunu yaparak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu imza yukarda bahsedilen durumların sık yaşanmasından dolayı düzenlenmiştir. Daha fazla bilgi için kuralları okuyunuz. Hamsteradmin, sitenin tek sahibidir, admin olduğunu iddia eden ya da izinsiz bilgi kullanan üyelere itibar etmeyiniz ve bize bildiriniz, bu tür durumlarda kişiler hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Hamsterim.com Kuralları :

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Etiketler
hamstere, miktarı, verilecek, yem

Seçenekler
Stil