PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul için kaliteli,temiz bir petshop..

aaa
02-07-2010, 02:13 PM
en kısa sürede hamster alacağım ama gittiğim neredeyse heryerde hamster lar işknece görüyor adeta.kafesleri korkunc derecede pis ve kokuyor.Böyle yerlerden almak istemiyorum bildiğiniz temiz bir petshop varmıdır acaba?

-ErgünCan-
02-07-2010, 02:15 PM
Var Ben Bayrampaşada Forum İstanbul un olduğu yerde oturuorm Ordaki kafesler 3 katlı kafes 69 tl ve hamsterler de iyi bakılıyor

aaa
02-07-2010, 07:46 PM
ciddimisin süpermiş usta ya.syrian varmı peki?

-ErgünCan-
02-07-2010, 07:54 PM
Valla 3 hafta önce gittim vardı hatta hani sormuşsun yha rahat çıkıp inebilior mu die o kafes 69 tl

-ErgünCan-
02-07-2010, 07:55 PM
Hıdırın triplex villası o kafes Yanlız temizlemesi zor ve talaşlar dökülüor kolaylıkla dışkısı kafesten damlıor dienlerde oldu ama kafes güzel ben

aaa
02-07-2010, 09:25 PM
baba o kafesi ben mama,talaş,kraker dahil 85 e aldım eminönnden biraz girdi ozaman :D keske ordan alsaydım

aaa
02-07-2010, 09:26 PM
Hıdırın triplex villası o kafes Yanlız temizlemesi zor ve talaşlar dökülüor kolaylıkla dışkısı kafesten damlıor dienlerde oldu ama kafes güzel ben

harbiden talaşlar damlıyormu dışarı kafesi aldımda hamster kaldı.sende varmıydı o kafes abicim ?

-ErgünCan-
02-07-2010, 10:56 PM
Bende yok fakat kullananlardan temizliği zor,talaşlar dökülüyor çişi kafesten akıyor yorumları gördüm duydum ama fiyatı çok uygun

aaa
02-08-2010, 07:46 PM
su petshop un tel numarası varmı sende birader ? bi arayım sorayım hamster kaldımı diye ?

-ErgünCan-
02-08-2010, 08:25 PM
Valla yok ama büyük bi pet shop 700-800 euro ya puglar köpekler fln kaliteli forum istanbulun işlek bi yer olduğunu ve bu kalabalıktan hamster alanlar olduunu düşünürsek vardır getirtiodur

aaa
02-08-2010, 09:05 PM
cok tesekkürler kardesm..

-ErgünCan-
02-08-2010, 10:42 PM
Önemli deil elime geçerse yazarım sana ..

Berkee
08-10-2010, 03:32 PM
forum da hayvan tükenmez =) her gittiğimde bir sürü hamster oluuyor yakında gidicem ben aksesuar almak için sana tel ini weririm bulamadıysan.

bltcn
08-11-2010, 05:04 AM
ben size söyleyeyim ne yazık ki Suriye cinsi satmıyorlar ben ıslarla 1 kaç hafta üs üste gittim sürekli beyaz hamster vardı (türünü anlayamadım) adama sordum Suriye gelir mi getirtebilir misiniz dedim adam yok getirtemeyiz dedi yani forum istanbulda bulmanız zor :(.

tavsiye verecek konuma değilim ama :) (hamster alalı 2 gün oluyo) ben eminönünden aldım. hayvan pazarının ordan. gonzales aldım ama krem renginde sırtında hafif siyah şerit var 20 tl idi suriyeyi 15 tlye satıyolar. adam kendi üretiyodu. koşulları pek iç açıcı olmasada aldığım hamster 1 aylık filan eğitilebilir hemde sağlıklı.

yeri alt geçitten çıkınca hayvan pazarına giriyosun ilerliyosun ilk solda ufak boşluk var etrafı dükkanlarla cevrili. onun ilk dükkanı kuş köpek filan satıyo bir sürü kafes var yığınla suriyesini bilmem ama gonzaleslerine aşık oldum :)

LeoArryn
08-11-2010, 08:12 AM
İstanbuL Forumdaki tüm hamsterlar Suriye , Oradaki Satan kişiler ve genel Petshoplar Suriye ( Syrian ) Kavramını bilmediğinden yok demiştir sana , Onlar için sadece Gonzales vardır bir de Hamster ... Syrian Cinsine hamster derler ,

Bu arada Ben eminönündeki hayvan pazarını ne etik buluyorum nede sağlıklı buluyorum , oradaki hayvanlara resmen işkence yapıyorlar , bakmak için gittim ve 2 dk duramadım orda kavga etmediğim adam kalmadı , , ,

Gene söylüyorum istanbul Forumda sadece Suriye ( Syrian ) lar var GOnzales yok !

-ErgünCan-
08-11-2010, 02:13 PM
Evet syrialardan hamster diye bahsedip sorarsanız gösterirler :)

mrbkrts
08-11-2010, 02:32 PM
aslında eminönü'nde kilerden alıp o hayvancıkları kurtarmamız lazım,kaliteli petshoplarda zaten iyi bakılıyorlar (ya da bize öyle gösteriyorlar),fakat eminönündeki durum içler acısı,tam bir ortaçağ hayvan pazarı.geçen cuma yem almak için uğradım,syrianlar tellere tırmanmış sülükler gibi güneşten kaçıyorlardı.rezaletti acıdım hayvanlara.

bltcn
08-11-2010, 03:23 PM
İstanbuL Forumdaki tüm hamsterlar Suriye , Oradaki Satan kişiler ve genel Petshoplar Suriye ( Syrian ) Kavramını bilmediğinden yok demiştir sana , Onlar için sadece Gonzales vardır bir de Hamster ... Syrian Cinsine hamster derler ,

Bu arada Ben eminönündeki hayvan pazarını ne etik buluyorum nede sağlıklı buluyorum , oradaki hayvanlara resmen işkence yapıyorlar , bakmak için gittim ve 2 dk duramadım orda kavga etmediğim adam kalmadı , , ,

Gene söylüyorum istanbul Forumda sadece Suriye ( Syrian ) lar var GOnzales yok !

kusura bakma o zaman türleri okadar iyi ayırt edemiyorum ordaki yetkilinin dediğini söyledim :( o bana suriye satmıyoruz dediği için bende öyle dedim ;)

Macubass
01-03-2011, 07:33 PM
Forum istanbula geçen yaz gittiğimde hamsterdan geçilmiyordu ama :(

cemoli12345
01-04-2011, 12:19 AM
beşiktaşta büyük beşiktaş carsısı diye bir yer var orada esyalar biraz pahalı ancak hayvanlara cok iyi bakıyorlar ve profesyonel kişiler var.ve suriye hamsterıda var orada. orayı tavsiye ederim hayvan alacaksan ancak aksesuar yem vs. alacasan gitme...

Macubass
01-04-2011, 01:33 PM
cemoli12345 fiyatlar hakkında bilgi verebilir misin?

semihpasa
01-04-2011, 02:19 PM
İstinye parkta da suriye hamsteri var.

Ben hamsterimi buradan aldım alırken 1 dişi suriye hamster kalmıştı.

Deniz Akvaryum

UMUT CAD. NO:16 İSKİ SOĞANLI M. BAHÇELİEVLER / SOĞANLI

(0212) 5061282

Arayıp bilgi alabilirsin.

Macubass
01-04-2011, 07:54 PM
Referans için teşekkürler :)