PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kafes Fiyatları Hakkında

Feanor
02-04-2010, 11:18 AM
Hamsterımı alalı 2 hafta felan oldu sanırım 2 haftadır da kuş kafesinde.. Elimden geldiğince uğrassamda mutlu etmek için yinede yetmiyo bana göre =/ hamsterıma bi kafes almayı düsünüyorum içinde gezip eylenebileceği büyükce bisey çok katlı olmasına gerek yok içinde çarkı suluğu bi kaç borusu olsun bide büyük olsun yeter içinde sıkılmasını istemiyorum uzun bişey olsun..
Böyle bi kafesin fiyatı ne kadardır yardımcı olabilirmisiniz? :confused:

İsterseniz size şimdiki kafesinden(kuş kafesi) bi resim atayım eksiklerim hakkında daha iyi seyler söylemenize yardımcı olurum belki. Kafes yüksekliği 40 cm Uzunluğu ise 30 a 20 :/

Basakolin
02-04-2010, 11:50 AM
Bu kafeste murlu oalbileceğini sanmıyorum :) ... Benimkilerin kafesini altta görebilirsin .. Bunu bn 45 e aldım ama orjinali 70 :).. Tek katlı ama geniş kafesler 30-25 olabiliyor bnm bildiğim :)

selman
02-04-2010, 11:52 AM
bir an önce tekerlek edinirsen iyi olur. eğer tekerlek mevcut kafesine sığmayacaksa hamster toplarında alıp aktif oldugu saatlerde 1 - 2 saat gezinmesini sağlamalısın. 20 - 30 dakikada bir kafesine birak ki tuvalet, su, yemek işlerini halletsin. Ama en kısa zamanda tekerlekli ve uygun suluklu bir kafes edinirsen hamsterinin sağlığı için çok iyi olur.

Feanor
02-04-2010, 11:55 AM
Çok teşekkürler..
Edit: Bide kafesinizin boyutlarını söylermisiniz? bilmiyosanızda tahmini olarak ?=)

Basakolin
02-04-2010, 12:01 PM
ölçtümde geldim doğrumu bilmiyorum ama

Eni: 28 e 39
Boyu: 29

Hiç anlamam biraz karışık olduda :D :D

Feanor
02-04-2010, 12:03 PM
Tesekkür :D yuh artık diceksiniz belki ama ben baya baya uzun istiyorum doya doya eylensin gezsin fln xD boyu pek yüksek olmasada olur ama eni 55 e 30 felan olsa güzel olur diye düsünüyorum.. böyle kafesleride nette bulamadım o yüzden fiyatları hakkında pek bi bilgim yok :/ ?

Basakolin
02-04-2010, 12:06 PM
Sen bilirsin valla xD Bnm gittiğim petshopta en büyüğü buydu sn bnce Büyük alışveriş merkezlerinde bulabilirsin öyle büyük kafesi xD

-ErgünCan-
02-04-2010, 02:51 PM
Benim Kafesim bu çok memnunum üst katta ufak bir oda var tellere tırmanabiliyor kenarları yüksek çişini akıtmıyor temizlemesi kolay ölçüleri 120 tl ye aldım ...

Hamsterlar için, yan telleri lacivert renkli, alt taban ve üst kapağı renkli plastik malzemeden, iki katlı kafestir. Şeffaf bir tünel ile üst kat ile bağlantılı olan kafesin üst bölmesinde küçük bir odacık yer almaktadır.

Ebatları;
En : 38 cm
Boy : 58 cm
Yükseklik : 38,5 cm

* İçerisinde standart aksesuar olarak oyun çarkı ve şeffaf tünel bulunmaktadır

dwarf
02-20-2010, 02:57 PM
benim kafes var hamster kafesi başlığında alım-satım konusunda 50 TL'di 35'e indirdim