PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : buda benim episom :D adı episo :D

episodetwo
06-19-2009, 03:29 AM
ya bide beyler lütfen bana şunu açıklayın hamsterim dişi 3-4 gün oldu alalı ve sadece yemek yiyor su içiyor bide salatalık yiyo kakasına baktım ishal filanda değil çok halsiz ve çarkını döndürmüyo çemberin üstüne binip yatıyo ne anlamadım ben bunu hamster hep afk :D

episodetwo
06-19-2009, 03:33 AM
beyler biraz olsun eğitebildim zaten bu günle birlikte 5 gün oldu alalı ilk 2 gün hiç ellemedim sadece yem verdim o kadar 3 gün kafasını parmağımla okşadım bide episo diyince hemen uyanıp yanıma geliyo havuç çekirdek filan veriyom kafese parmağımı getirince yalıyo parmağımı ama genede çok korkuyorum ona özel sadece 1 tane bulaşık eldiveni alıcam onun üstüne yem koyucam elimde yesin diğer türlü çok korkuyorum ama çok tatlı demi :D

hamsteradmin
06-20-2009, 12:21 AM
Güle güle büyüt, ama bulaşık eldiveninden korkabilir, sen yavaş yavaş kendine alıştırırsın onu, inanıyorum :)

episodetwo
06-20-2009, 01:44 AM
:D ele alırken sorun yaşıyorum elime alıştı elimi kafesın içine koyuyorum geliyo ısırıyo 5-10 saniye sonra elime aldıktansonra omuzuma koyuyorum pc başında sohbet ediyorum oda omuzumda uyuyor :D bende mecburen bulaşık eldiveniyle alıyorum ole koyuyorum omuzuma filan yani sorun yok elimin tadına bakıyo :D

hamsteradmin
06-20-2009, 02:20 AM
O eldivene alıştıysa problem yok : ))

WayOfDeath
11-08-2009, 07:58 PM
mesajında hamster hep afk demişsin :D o yanlıs olmus :D afk (away from keyboard) yani klavyeden uzakta demek :D hamsterin pc bagımlısı galba :D:D:D

ReaLMasteR
11-09-2009, 03:04 PM
Evet :D