PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Seçimi İçin Yardım

mitsinsar94
14.06.09, 08:36 PM
Ben benim yumoj'u değiştireceğim saldırgan olduğu için. Onun yerine syrian mı tavsiye edersiniz yoksa gonzi mi ? hem hareketli olsun istiyorum hemde sevilsin istiyorum :) ne tavsiye edersiniz?

hamsteradmin
14.06.09, 10:54 PM
Ben alınan bir hayvanda sabretmeyi, onu koşulsuz sevmeye çalışmayı ve gerçekten çok sevip kabullendiğinizde sevginin gücünü görmenizi tavsiye ederim. Bu sizin sınavınız, o sizin hayvanınız, onu çok severseniz bir şeyleri değiştirebilirsiniz.

mitsinsar94
15.06.09, 11:57 AM
Çok doğru söylemişsiniz. Ancak bu beklediğimden ve sizin düşündüğünüzden daha saldırgan ve korkak. Benim 2 kaplumbağam var ve beni ne zaman görseler tarkan görmüş kızlar gibi oluyorlar. normalde kaplumbağalar zor hayvanlardır. Onları alıştırdım kendime ama hamsteri sanmıyorum. Ben korkuyorum bir durumda. Elime alırken ters bir durum olur bir şey olur diye. Ben daha yumoja hiç dokunmadım aldığımdan beri:)Birazda benim korkaklığım var açıkcası.

hamsteradmin
15.06.09, 10:07 PM
Kaplumbağalar sahiplerini görünce bakıyorlar evet, kolaylar bence :)) Karşılıkla gelişen bir olay, o sizden siz ondan korkunca işin içinden çıkılmıyor :)

mitsinsar94
15.06.09, 10:56 PM
aynen öyle. Korku :S tek neden bu :(

cıtır&kıtır
17.06.09, 04:58 PM
alırsan suriye(sriyan) al derim ben.. gonzalesler tamam hareketliler ama suriye onlara kıyasla yavaşlar...normalde onlarda hareketli ve sevimliler..benimkiler kucağımda bile uyuyordu gündüzleri..bence suriye al hem daha çok ele avuca gelen birşey...yavruyken al daha mantıklı

mitsinsar94
18.06.09, 12:21 AM
Gonzi aldım. Adı da "Tayçın". Çok mutluyuz :D elimde duruyo henüz hiç ısırmadı. alıştık yani

hamsteradmin
24.06.09, 07:31 PM
Sevindim, adı da çok tatlı :) Fotoğraflarını bizimle paylaşabilirsiniz, ayrıca profilden albümünüze de yükleyebilirsiniz.

Pamuk V Armi
08.12.09, 10:31 AM
winter white önerim benim.çünkü hem syrian sakinliğinde hemde gonzi hızında olabiliyorlar.bnmkisi winter white mesela.