PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : doğum sonrası

mania78
13.01.10, 09:16 PM
slm arkadaşlar hamsterım 2 hafta önce doğum yaptı 9 yavrusu vardı fakat 2 sni yemş kaldı 7 tane hepsi farklı renk nerdeyse:) nese mevzuya geliim:) anneyle gebe kalmadan önce çok ii anlaşıoduk oyunlarr felan oynuyoduk fakat gebe kaldıktan sonra çok huysuzlaştı doğurana kadar hiç yaklaşmadım ve doğumdan sonra da düne kadar hiç yaklaşmadım doğumdan yaklaşık 2 hafta geçti ama sanki eski hamsterı gitti yerine başka biri geldi yabancıymışım gibi korkarak yaklaşıo elimde eskisi kadar rahat durmuo sevdirmio pek tekrar kendime nasıl alıştırabilirim yani böyle bişey mevcut mu tekrar dan alışabilirmi?

elmyra
13.01.10, 09:35 PM
Anne hamileyken ve doğumdan sonra çok stressli oluyor doğru. Bir süredir eline almadığın için biraz ürkeklik gelmiş olabilir. Ama zamanla yeniden eskisi gibi olucaktır. Seni unutmuş olması gibi söz konusu değil. Yani yeniden alıştırmana gerek yok eski rutine dönersen sen, eskisi gibi ilgilenirsen o yabancılaşma yok olacaktır:)

hamsteradmin
13.01.10, 10:54 PM
Elmyra doğru söylemiş :D

mania78
13.01.10, 11:26 PM
bi an için unutulduğumu düşünmeye başlamıştım açıkcası:) çünkü elime geldiğinde koklayıp ısırıodu ama dediğiniz gibi galiba normale dönmeye başladı bugün hiç bi sorun çıkarmadı :)