PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 Hamster

Rufus
01-12-2010, 10:21 PM
Arkadaşlar 11 Ocak doğum günüm de ve geçti :D:D Arkadaşım 2 tane hamster almış :):):) Ve kafes alamayınca ben aldım kafesi kafes 3 katlı ama çok klassik bir kafes kulubesi var çark ı var suluk var ve yem kabı var o kadar :D:D:D:D Ve beyaz ile kahverengi isim bulamadım :D:D:D Eğer siz bir isim düşünürseniz söler misiniz birisi kahverengi diğeri beyaz reng :):):) Çok tatlılarr :) Ve gonzales gibi de değil ısırmıyorlar biraz korkuyorlar ama elime alınca oturuyorlar çok iyiler gonzales ler hala ısırıyor beni ama 1 tanesi :D:D Ve beyazın bir tane gözü yarım açılıyor onu anlamadım:confused:

hamsteradmin
01-13-2010, 12:42 AM
Kaymakla kahve olsun hehehe :D Gözün yarım açılması büyük ihtimalle uyku anında olan bir şeydir, yiyecek verdiğinde ikisi birden açılıyor mu ona bak.

Rufus
01-13-2010, 12:54 AM
Ondan olabilir uyuyordu galiba aldığım da ama çok şirinler aslın da güzel isim :):):) Evet Kaymak ve Kahve koyucam isimlerini teşekkür ederim :)

hamsteradmin
01-13-2010, 01:19 AM
ehuehueh rica ederim çok sevindim fotolarını bekliyoruz :D

Rufus
01-13-2010, 01:37 AM
Eğer korkup alta saklanmazlarsa o zaman alıp hemen çekicem fotosunu :):) Okuldan gelince hep seviyorum şirincikler brokoli ve haşlanmış havuca bayılıyorlar gonzalesler ceviz ile marula bayılıyor:D:D:D:D Hangisine sevim şaşırdım aynı kafese almayı düşünmüştüm kavga eder ölürler diye yapmadım :D:D

hamsteradmin
01-13-2010, 02:45 AM
Kavga ederler evet. :)

-ErgünCan-
01-13-2010, 05:43 PM
Pakize .. Asuman ..:)