PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nedir sizce??

eer86
01-08-2010, 10:46 PM
ya benim 2 hamster var biri efes (baba olan) biri de miller (yavrusu)...bunları hiç yan yana koymamıştım yani kafesleri falan ayrı doğum sırasında efesi annelerinden ayırmıştım farklı bi kafese koymuştum, annesiyle yavrular da bi kafesteydi...yavrular brz büyüyünce anne ve diğer yavruları pet shop a vermiştim bi miller la efes bende işte....
neyse sorum şu yukarıda da dediim gibi bunlar ayrı kafesteydi hiç yan yana koymadım ama bi kaç gündür miller hamster topu içinde gezerken efesin kafesinin yanına gidiyordu bgnde efesin kafes yerdeydi yine gitti yanına miller topun aralıklarından elini koluonu uzatıyodu efes de tellerin arasından nasıl böle kafa göz kol bacak dışarı çıkmak istiyordu yapıştılar orda resmen birbirlerine...acaba hani baba-yavru olduklarını mı anladılar çok içim acıdı valla ya nasıl uğraştılar efesi ne zamandır ilk defa bu kadar hareketlenmiş gördüm:(....yoksa miller dişi(5 aylık sayılır) acaba çiftleşme isteği gibi bi durum mu var ortada anlamadım yaa...sizce nedir durum hani yan yana koysam mı bi diyorum:confused:

eer86
01-08-2010, 10:46 PM
bu arada brz uzun olmuş galiba kusura bakmayın...

hamsteradmin
01-08-2010, 10:47 PM
çiftleşmek istemişler :)

eer86
01-08-2010, 10:57 PM
abowww olmaz olmaz yan yana getirmiim ben bunları ozaman uzaktan uzaktan baksınlar:D