PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elime Alıyorum

Rufus
01-06-2010, 05:43 PM
Arkadaşlar erkek olanı elime alıyorum ama zorla alıyorum tepki vermiyor bana :D:D:D:D Zorla derken böle nedense köşe de felan alıyorum yani korkar gibi oluyor sizce nasıl almalıyım elime ve elime alırsam ne gibi durumlar olur sağlık yaşamı nasıl olur yani almadan duramıyorum elime :D:D:D 1 kez alıyorum sadece oda boş olduğu ve sıkıldığı zamanlar da ve bu aralar erkek olan elime aldığım için mi talaşların orada hep uyuyor duruyor :o:rolleyes:

-ErgünCan-
01-06-2010, 06:19 PM
kafesin kapağını açıp kendisi çıksın yiyecek ile yaplaş mesela ceviz bir zor kırılır hem çok severler almak için çaba harcar ve elinde yiyecek ile alırsın ..

elmyra
01-06-2010, 09:04 PM
Evet Egnce'nin dediği gibi onun eline çıkmasını bekleyebilirsin. Elinle kafese yem uzat ve gelip yemesini bekle, kapağı açıp bekleyebilirsin. Sen hasta değilsen ve ellerin temizse bir sorun olmaz sağlığı açısından. Son söylediğini pek anlayamadım aslında ama eğer eline aldığın için uyuduğu yeri değiştirdiğini söylemek istediysen bunla pek ilgisi olduğunu sanmıyorum. Talaşları sıcaklıktan dolayı seçmiş olabilir.

Rufus
01-06-2010, 10:29 PM
Elime yemek koyuyorum geliyor ama kaldırırken panik atak oluyor öle bişe :D Zıplıyor hemen kaçıyor elime aldığım da acayip korkak pet shop da Allah bilir neler yaptılar bingılıma :( Ama benleken çok mutlu bi elime alıp sevebilsem elime alıyorum erkeği halının üstüne yanın da oturup izliyorum geziniyor öle :D Ne yapsam hoşuna gider ?

ernn
01-08-2010, 07:54 PM
bişey sorcam nie sağlık bölümüne konuyu açtın ???? :)

Rufus
01-09-2010, 11:40 AM
Sağlık ı kötü bişi olur mu diye ve ne tür rahatsızlıklar olur diye :)