PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterim.com'a Çok Teşekkürler

aydo
01-05-2010, 10:54 PM
Merhabalar hamster yarışmasında oy çokluğu ile kazanmıştım ve bir ödül vardı ödül bugün elime ulaştı çok güzel bir hamster taşıma çantası :rolleyes: bende almayı düşünüyordum böyle birşey olması iyi oldu ben talaş falan düşünüyordum ama bu çok iyi oldu yöneticilere ve bana oy veren arkadaşlara çok teşekkür ederim . :D (bluetoothumda bir sorun olduğu için resimleri koyamadım onlarıda en kısa sürede koyacağım)

hamsteradmin
01-05-2010, 10:59 PM
Hayırlı olsun taşıma çantanız :D Beğenmene sevindik :)) Fotoları bekliyoruz :) Kafes temizliği yaparken de işine yarar diye düşündük. Aybk güle güle kullansın :D

elmyra
01-06-2010, 07:46 AM
Güle güle kullanın :) Beğenmen mutlu etti bizi de:)

Rufus
01-06-2010, 05:45 PM
Ben de çok teşekkür ediyorum her acil durumum da merak ettiğim de kafam da kalan bütün soru işaretlerini siliyorlar ve daha çok bilgi edindiriyorlarr :):):):) Teşekkürler Hamsteradmin yardım sever üyeleri :):):) Teşekkürler Hamsterim.com :)

Böle bir konu açmak istiyordum arkadaşımız açmış :)

ernn
01-06-2010, 07:59 PM
Merhabalar hamster yarışmasında oy çokluğu ile kazanmıştım ve bir ödül vardı ödül bugün elime ulaştı çok güzel bir hamster taşıma çantası :rolleyes: bende almayı düşünüyordum böyle birşey olması iyi oldu ben talaş falan düşünüyordum ama bu çok iyi oldu yöneticilere ve bana oy veren arkadaşlara çok teşekkür ederim . :D (bluetoothumda bir sorun olduğu için resimleri koyamadım onlarıda en kısa sürede koyacağım)

güle güle kullan :D belki başka yarışmalardada görürüz seni :D :p

hamsteradmin
01-06-2010, 10:11 PM
Ben de yarışma isteğinde bulunan ve başlığımızı açan ernn arkadaşımıza ve tüm katılımcı arkadaşlara teşekkür etmek istiyorum :D Rufus, memnun olmana mutlu oldum :D

mainkavi
01-07-2010, 02:14 AM
hayrlı olsn çok hoş bi hediye :)

Rufus
01-07-2010, 10:55 PM
Asıl ben çok mutlu oldum iyi ki bu siteyi açtığın için Ve olduğun için :D:D :):)

ernn
01-08-2010, 07:49 PM
Asıl ben çok mutlu oldum iyi ki bu siteyi açtığın için Ve olduğun için :D:D :):)

katılıyorum :D

we admin benim yaptağım sadece fikri ortaya koymaktı :D:p :cool: bişey deil :)