PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1 Buçuk gündür uyuyorlar

Rufus
01-02-2010, 06:48 PM
Arkadaşlar yeni kafes aldım ve çarkın da deli gibi koşuyorlar dı durmadan 1 gün boyunca koştular tamam ama ve de çarkdan indiklerin den beri uyuyorlar ne yapmam gerek uyandırim mi ?? Ve brokoli felan veriyorum umursamıyorlar şimdi yumurta haşlicam ve vericem bakalım bişi yapcaklar mı ve bütün talaşların hepsini almışlar nerde varsa üstüne atmışlar klimayı açmıştım oda sıcacıkdı yani atletle bile durabilirdim bu soğuk da nedense anlamadım ve eski kafesimi geri verdim arkadaşlar lütfen yarın eder misin ne yapmam gerek endişelendim birazcık:o

hamsteradmin
01-02-2010, 07:36 PM
Çok sıcak olduğu için de kendilerinden geçmiş olabilirler, dereceyi düşür istersen. Yumurtaya ne tepki verecekler dene bakalım.

Rufus
01-03-2010, 02:08 AM
Yumurta cıvık olmuş yenisini haşlicam :) Galiba evet sıcaktan da mayışmış olabilirler ama soğuk odaya da alsam mı diye düşünüyorum kendinelerine gelirler diye

hamsteradmin
01-03-2010, 03:44 AM
Soğuk odaya alırsan üşütürler. Ani hava değişimlerinden kaçın.

Rufus
01-03-2010, 05:00 AM
Tamam :):) Yarın sabah kalkınca yumurta vericem daha vermedim :):) Ve erkek olan biraz kalktı çarka felan bindi indi :) Dişi hala talaşların arasın da :D

Trgy
01-03-2010, 01:30 PM
Dişiye bak bakalım hamilelik belirtileri varmı :)

Benim rahmetli doğuracağı hafta yan gelip yatmıştı, hasta falan sanmıştım, meğer doğuracakmış zemin hazırlıyormuş :)

Rufus
01-03-2010, 02:34 PM
Yok valla ben de öle sanıyorum da erkek de istiyor çifleşmek kız ızın vermiyor :S Ama dişi de en köşeye yaptı yuvasını erkek de yanına gidiyor 2si beraber uyuyorlar şimdi hazırlicam yumurtayı