PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pamukkk

devran
24.05.09, 02:20 AM
Selam;

Baktım benm oğluşun kafesten kötü kokular geliyor.Daha temizleyeli 4 gün oldu,ama çiftleşme döneminde sanırım.idrarı koyu ve fazla kokuyor.Kafesini bi temizleyim dedim,ama talaşı bitmişti,bende pamuk koydum.Buda tabi hiç alışık diil pamuğa.Sürekli tiftip kesesine koyuyor,birazını ağzından çıkarıyor.Ama keseler şiş şuan.Pamuk ağzında ıslanıp boğmasın onu,korktum şimdi ya..Yardımınızı bekliyorum.Böyle drumlarda talaşın alternatifi nedir.Teşekkürler:)

hamsteradmin
24.05.09, 03:44 AM
Bana göre talaşın alternatifi tuvalet kağıdından rulolar yapıp koymak (içinde uyuyorlar) veya kağıt havlu olabilir. Pamukta olduğu gibi o tarz malzemeleri yuva kılı zannedip parçalayıp depoluyorlar ama alışırlarsa da içlerine girip uyuyorlar. Boğulacağını zannetmiyorum Allah korusun diyelim. Tabana da sererseniz geçici olarak iş görür herhalde, pamuktan daha iyidir sanırım.

Piyasada ağaç parçacıklı kedi kumu satılıyor, bildiğiniz çam ağacından minik parçacıklar. Diyelim ki talaş bulamadınız, böyle bir ürün alabilirsiniz geçici olarak. Islandığı zaman parçacıklar yumuşak talaş halini alıyor ve çam kokusu yayıyor.

devran
25.05.09, 12:35 AM
Çok teşekkür ederim:):)

Mustafa96
02.09.09, 04:04 PM
Hamsterle Pamuk zararlımı?

hamsteradmin
02.09.09, 07:00 PM
Evet zararlı olduğu söyleniyor tam olarak nedenini hatırlamıyorum.