PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Karnı indi ?

aydo
12-29-2009, 03:21 AM
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2,3 haftadır bekliyorum hamstermin doğurmasını fakat hala doğurmadı tam bir tenis topu gibi oldu memeleri iyice belirginleşti yuva falan yaptı kafesine ne versem sebze meyve yaptığı yuvaya götürmeye başladı fakat bugün farkettimki karnı inmiş çok hafif bir şişlik var acaba bu hamile değilmi ? Şimdi iki hamsteri saldım gene çiftleşmeye başladılar karnı nasıl inip şişer anlamadım yardımcı olursanız sevinirim .

hamsteradmin
12-29-2009, 07:19 PM
Doğurup sen görmeden yavruları yemiş olabilir. Kafeste yavru olup olmadığını kontrol et, eğer yoksa ve şişkinlik indiyse yavruları yemiş olabilir.

aydo
12-29-2009, 09:27 PM
Hergün kontrol ediyorum yavru yok fakat yavruları yerse kan falan olmazmı hiç birşey yok etrafda :confused:

hamsteradmin
12-29-2009, 09:45 PM
Tamamını yerse kan olmayabilir, oluyor böyle durumlar, panik yapmana gerek yok. Tabi daha önce hamile olduğuna eminsen öyle olmuştur.

aydo
12-29-2009, 10:56 PM
Panik değilde heveslenmiştim şimdi gene çiftleştirmeye başladım tam emin değildim hamile olduğundan ama tüm belirtiler vardı.

elmyra
12-30-2009, 09:00 AM
Evet doğurmuş ve yemiş olma ihtimali var. Hiç kan olmayabilir. Benim hamsterım 6 yavrusunu yemişti ben evde değildim ve hiç iz yoktu geride. Bu ihtimal varsa eğer hemen çiftleştirmemeni öneririm.