PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamster Almak İstiyorum Trabzon ve Erzurum illerinden elinde olan varsa haber verirse sevinirim....

YolGezer
12-24-2009, 07:51 PM
Merhaba Arkadaşlar,

Daha önce bi hamster'im olmadı ama olmasını çok istiyorum bakabileceğimi düşünüyorum... Şöyle ele gelebilecek Bembeyaz olan küçücük bi Hamster istiyorum, ne tavsiye edersiniz.? Ne yapmalıyım, baya bi sitenizide araştırma yaptım en azından kafamda bir kaç şey şekillendi; Bu arada siteniz çok güzel ve hayvan severler için bilgilendirici olmuş ... Elinize sağlık ...

Vereceğiniz bilgi ve destek için şimdiden teşekkür ediyorum...

hamsteradmin
12-24-2009, 08:17 PM
Beğenmenize sevindik, internette ilan verip bir yandan da çevre illerde ve kendi ilinizde araştırma yapmanızı öneririm. Bir de renk, cins konusunda kendinizi sınırlamazsanız daha kolay bulma şansınız olur.

Sevgiler

YolGezer
12-24-2009, 08:28 PM
Elimden geldiğince araştırmaya çalışıyorum bu konuda sitenizinde yardımı olacağını düşünüyorum bana ... Umuyorum kısa sürede bi hamster'a sahip olabilirm.... Renk konusu :-) önemli bi konu taviz vermeyi düşünmüyorum, ama :-) ... Cins konusunda aslında önemli olduğunu düşünüyorum sonuçta bir canla ilgileneceksiniz ve ona, içten gelerek bakmalısınız bu konuda insanları ve beni etkileyeceğini düşünüyorum... Yine de hayırlısı olsun bakalım ....

-ErgünCan-
12-24-2009, 08:53 PM
Ben syria tavsiye ederim hem beyaz olanları var hem hamster türleri arasında en uysalı..Fakat boyları biraz daha büyük.Siztede syria hamster fotoları adlı bir bölüm var..

-ErgünCan-
12-24-2009, 08:54 PM
Msn mi eklersen konuşabiliriz er.gun.c@ hotmail

dwarf
01-25-2010, 12:51 PM
syrianlar büyük ya...