PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni kafesim :)

mainkavi
12-21-2009, 11:32 PM
arkadaşlar yeni misafirm syrian için aldım , nette çok araştırdım ama bazıları çok pahalıydı bazılarıda kafamdaki modele uygun değildi, bunu buldum hoşuma gitti aldım 70 lira fiyatı ve syrianlar için kafes arayanlara ideal, nette borularının tanesini 4-6 TL arasında satılıyor hepsi içindeydi, fiyat normalmi çokmu

aydo
12-21-2009, 11:42 PM
Tünelleri çok hoşmuş ya hayırlı olsun :) yanda bir kafes daha var ondada varmı bir hamster?

mainkavi
12-21-2009, 11:48 PM
saolasın, diğerinde rus cüce var :) onunda kafes biraz daha küçük ama yetiyo ona :) hamster türleri bölümnde konu açmştm diğer resmler var orda bakmak istersen :)

kakao
12-22-2009, 12:35 AM
ben ondan büyük(en olarak ) 1,5 katlı borulu bi kafesi 20 TL'ye almıştım ama ben çok araştırmıştım tutup bi pet shopa gidip bu güzelmiş demedim

hamsteradmin
12-22-2009, 12:52 AM
20 tlye bundan büyük nerde varmış söyle biz de alalım.

mainkavi
12-22-2009, 01:55 AM
ben ondan büyük(en) 1,5 katlı borulu bi kafesi 20 TL'ye almıştım ama ben çok araştırmıştım tutup bi pet shopa gidip bu güzelmiş demedim

araştırdığmı belirttim zaten ama büyük bi kafesin üzerine kargo parası eklenince bayaa fazla oluyo, bulunduğm yerde 3 tane petshop var ve ben iyi fiyata aldığımı düşünüyorum, 20 lirayada bundan iyisini geçtim bunun gibi bi kafes bulman çok zor farklı açıklmaları vardır bence yoksa sadece kafesini bile 20 ye alamazsın

kakao
12-22-2009, 07:53 AM
internetten almadım ondan büyük ve kafesler kit halinde oluyor.yanı kutusu küçük

kakao
12-22-2009, 08:22 AM
ben keçiörende oturuyorum bir gün aşağı eğlence semtine gittim pet shop gördüm bakalım fiyat sormaktan zarar gelmez ne de olsa pahalıdır dedim.Adama sordum 20 TL dedi ben de kaptım geldim.Olay bu fazla çalışmayan bi pet shop bulup ucuza getirebilirsiniz

mainkavi
12-22-2009, 01:08 PM
büyük şehirlerde gezerek daha hesaplı kafesler bulmak mümkün ancak bu aldığım kafesi 20 liraya alman imkansız, en olarak daha büyük demişşin ama o yeni açtığın konudaki kafesse eğer daha büyük olduğunu sanmıyorum:)

kakao
12-22-2009, 02:07 PM
büyük şehirlerde gezerek daha hesaplı kafesler bulmak mümkün ancak bu aldığım kafesi 20 liraya alman imkansız, en olarak daha büyük demişşin ama o yeni açtığın konudaki kafesse eğer daha büyük olduğunu sanmıyorum:)

benim kafes geniş koşturma alanı sağlıyor ve fiyatı çok uygun zaten 13 yaşındaki biri olarak 75 TL'lik kafes alamam.Zaten bu kafesteki boru sayısı önemli ve sayısı 11 benimkinin ve arkadaşın ki 12 tane benimki uzun olmasaydı daha dolgun gözükürdü

kakao
12-22-2009, 02:11 PM
zaten bundan küçük boru soketi bile olmayan kafesi 27,5(şimdikinin 1/4'ü kadar) liraya almıştım.Orası büyük ve çok çalışan bir petshoptu.Bu kafesi aldığım yer kuytu bi yerdi zaten adam kapatacakmış ürün yoktu.O yüzden kar oranım yüksek

kakao
12-22-2009, 02:13 PM
size önerim bi kafes ve hamster almadan önce iyi gezin özellikle kızılay meydanını oralarda bu kafes gibi kafesler 30-40 TL arası değişiyor.Senin kafesi de 85'e bulmuştum

kakao
12-22-2009, 02:15 PM
bi de syrianlar büyük olur yakında boruları kullanamazsın, hayvan sıkışır.O tüneller gonzalesler için tasarlanıyor.

mainkavi
12-22-2009, 02:24 PM
önerilerin tşkler ancak ben ankarada yaşamıyorum ve yaşadığm yere görede bu kafes oldukça iyi, benm suriye 3,5 aylık yeterince gelişmiş durumda yani tünellerde sıkıntı yaratmıyo içinde dönüş bile yapabiliyor o yüzden yapanlar suriyeleride düşünmüşler belli ki , zaten bu hayvanlar her delikten geçer kıvrakbi yapıya sahipler

kakao
12-22-2009, 05:49 PM
önerilerin tşkler ancak ben ankarada yaşamıyorum ve yaşadığm yere görede bu kafes oldukça iyi, benm suriye 3,5 aylık yeterince gelişmiş durumda yani tünellerde sıkıntı yaratmıyo içinde dönüş bile yapabiliyor o yüzden yapanlar suriyeleride düşünmüşler belli ki , zaten bu hayvanlar her delikten geçer kıvrakbi yapıya sahipler

geçerler biliyorum critter trail x'in evine bile çıktığını gördüm boylarını uzatarak geçiyorlar ben ucuza aldım ama o kafes fiyatına göre bence normal.kafesin markası neydi?

mainkavi
12-22-2009, 05:59 PM
incelemedim marka yazmıyo galba üzernde, Türk malı olabilir, netteki fiyatlara göre fiyatı uygun olduğundan aldım bunu

kakao
12-22-2009, 06:26 PM
incelemedim marka yazmıyo galba üzernde, Türk malı olabilir, netteki fiyatlara göre fiyatı uygun olduğundan aldım bunu

benimki de öyle borular ama ferplast biraz daha geniş oluyor.galiba benimki ferplastların eski modellerinden galiba.Çünkü marka bölümü benimkinin yırtık.Benim bölüme bakarsan görebilirsin

mainkavi
12-23-2009, 01:07 AM
markadan ziyade sağlam olması önemli benim için , kafesi satmak için almıyorm o yüzden marka reklamına ihtiyacım olmaz :) hayvanlarına okuma yazmaları olmadğna göre :)

hamsteradmin
12-27-2009, 07:50 PM
mainkavi, dikkatle bakınca gördüm ki kafes çok güzel fakat çark çok çok küçük. O kafeste gonzales değil syrian var değil mi? Gonzales bile zor döner, eğer çarkta dönmüyor diye düşünenlerdensen nedeni çarkın küçük olması.