PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Denizliden Ücretsiz Hamsterlar

max_payne
17.12.09, 08:09 PM
evcil ve sağlıklı hamsterlarımı iyi bakabılcek arkdaşlara vermek ıstıyorum ücretsiz sadece denizli içidir baska şehirlere kesınlıkle gönderemem tek olarakda verebılırım zaman ayıramıyorum artık.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

Ayrıcada resımlerdekı 3 kafesi cok uygun fiyata satabılırım habitrail, arezzo 2 katlı hamster kafesı vede kucuk hamster kafesi 2 katlı kafesi alalı daha 2 hafta olmadı kafesleri kargı ıle turkıyenın hertarafına gönderebılırım hamsterları ise sadece denizli içinden elden verebılırım.

hamsteradmin
17.12.09, 08:28 PM
Çok güzeller, İstanbul'da olsalardı kapışılırdı anında :D İyi şanslar :)

elmyra
17.12.09, 08:28 PM
Hepsi birbirinden tatlı bunların. Ücretsiz olması işleri kolaylaştırır, umarım güzel sahiplere kavuşur hepsi:)

aydo
17.12.09, 08:29 PM
İstanbulda olsan siyahı direk alırdım . 2 katlı kafesi nekadara veriyorsun ?

max_payne
17.12.09, 08:36 PM
teşekkur ederim arkdaşlar inş. guzel yerlere giderler.

WayOfDeath
17.12.09, 08:57 PM
kafesi ne kadara veriyorsun ?

max_payne
17.12.09, 09:17 PM
2 katlı olan 40 lira habitrail olanda 40 lira tum aksesurları tamdır 2 katlı olan dedıgım gibi daha 2 hafta bıle olmadı ciddi almak ısteyenlere hertarafından cekılmiş resimleride gönderebilirim.

-ErgünCan-
18.12.09, 04:41 PM
arkadaşlar o 2 katlı kafesin 0 ı ne kadar

max_payne
18.12.09, 05:59 PM
**** aynen burdan aldım 2 hafta önce faturası dahi duruyor

bu arada hamsterladan beyaz hamsterlar ve siyah olan hamster yeni yuvalarına verilmişdir şuan elimde 1.5 aylık kah. hamster dişi ve 8 aylık kahverengi erkek hamster kalmıştır.

aydo
18.12.09, 09:52 PM
arkadaşlar o 2 katlı kafesin 0 ı ne kadar

70 lira civarı

elmyra
19.12.09, 12:42 AM
Ooo ne güzel hemen yuva bulmuşlar. Bu ufaklıklarda bulur en kısa zamanda inşallah.

max_payne
19.12.09, 07:54 PM
4 senedir hamster beslıyorum şuan 5 tane var en son sıyah hamsterım 2 ay once 3 tane yavru dogurdu yavrular gayet saglıklı buyudurler daha sonra tekrar hamıle kaldı ve rekor doguşu yaptı 12 taneydi halıyle hepsinin bakması ımkansız 5 6 tanesi buyur diye duşundum yumurta sut herşeyı tam herşey cok guzeldi ki bir akşam izlerken birini yuvadan cıkardı oldurdu ve sırayla cıkarıp cıkırıp kafalarından çeşitli yerlerınden ısırmıaya başladı 12 yavruyuda bu şekılde oldurdu ve tuvalet olrak kullandıgı köşeye attı kafesın içi kan ve heryer et parcası oldu can çekişen yavrularda vardı benım bu olayı gördukden sonrada hamster besleme maceram da bitmiş oldu biliyorum doğalarında var ama iğrendım artık şuan 5 tane kaldı onlardan verdimmi tamamdır.

max_payne
20.12.09, 02:42 PM
hamsterların hepsi yenı yuvalarına verilişmiştir elimde sadece habitrail kafes kalmışdır. fiyatı 40 liradır.

max_payne
21.12.09, 09:50 PM
hamsterların hepsi verılmiş olup kafeslerde satılmışdır. teşekkur ederim konuyu kapatabılırsınız saygılarımla