PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara içi hesmter alınır fiyat önemli değil

xxMertcanxx
16.12.09, 11:13 PM
Ankara içi arıyorum türü fark etmez fiyatıda farketmez ama 20tl yi gecmesin hemster dışi yada erkek oda farketmez hic bisi fark etmez kucun tavsim wardı büyükolduğu için a.o.ç werdik orda duruyor :D ama hemsterler öle değil cok tatlılar

mainkavi
21.12.09, 02:23 AM
burdan niye arıyosun dostum ankara gibi bi şehirdesin :) çık gez heryeri bak kendine en uygun olanını al :)

WayOfDeath
21.12.09, 12:12 PM
Bencede Ankara'yı gezsen birsürü petshopcu vardır.Ordan bulursun 20 tl den ucuzları vardır.

elmyra
21.12.09, 04:15 PM
Belki de petshopların sağlıksız koşullarından bir hayvan seçmektense evde büyümüş, iyi koşullarda bakılmış sağlıklı bir hayvan arıyordur. Tercih meselesidir.

Bir de lütfen yazım kurallarına dikkat ediniz, mesajın son kısımları anlaşılmaz olmuş.

-ErgünCan-
21.12.09, 08:58 PM
Sanırım ilk cümlede küfür de var

elmyra
21.12.09, 09:04 PM
''kucun tavsim wardı büyükolduğu için a.o.ç werdik orda duruyor'' Kısmı anlaşılamayn kısım.
çünkü tavşanım vardı büyük olduğu için Atatürk Orman Çiftliğine verdik orda duruyor. Diye okuyorum ben. Küfür yok sanırım.

mainkavi
08.01.10, 01:41 AM
bnde küfür sandm orayı :D:D:D ankarada 2 haftalık hamster yawrularına sahip arayan biri vardı ilgilenrsen özel msj at yardmcı oluyum , onlardan birini kendime almayı düşünüyormda :)

MR.YOYO
01.02.10, 01:52 AM
ben satıyorum iletişim bilgileri yazıyor .