PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yardım lütfen!

10uR
15.12.09, 04:00 PM
bi kac haftadır aklımdaydı ve sonunda bende hamsterim oldu... çok heveslı getırdım eve butun malzemelerını aldım sonra kafesıne koydum.. bı kac saat kendı oynadı kosturdu kafesınde! neyse sonra parmagımı uzatıyım dedım öyle bı ısırdıkı.. kanadı! dogal olarak ilk dakıkadan sogudum ama böle sıteyı fln takıp edıyorum vermekten vazgecıyorum! napmam gerek? aldıgım yer yavru daha demıstı! ama ısırma seklıne bakarsak hıc bı sekılde yavru olduguna ınanmıyorum:p resımnı ekleyp cınsı hakında bılgı alcam.... şimdiden teşekkürler!

Leke
15.12.09, 04:02 PM
aldıgımda aynı sekilde annemin parmagınıda ısırmıstı. bu sana alısmadıgından kaynaklanır. :D

hamsteradmin
15.12.09, 06:05 PM
Petshopta çok sarsılıyorlar. Zamanla yiyecek vererek senin kendisine dost olduğunu anlayacaktır. Beslenme bölümümüzdeki yiyecek tavsiyelerini deneyebilirsin, forum genelinde seninkine benzer soruların cevaplarına bakabilirsin. Sevgiler

şirinim
15.12.09, 08:37 PM
benimkide çok ısırıyordu verdim ama cinsiyettende olabilir çünkü erkekler çiftleşmek istiyor ya da sana alışamamıştır ona biraz zaman tanı

murat
15.12.09, 10:15 PM
Hamsterin ilk günde ısırdı diye soğumana ve vermene gerek yok.Sana alışmamıştır ya da elinde yemek kokusu falan vardır.Alışması için eline yem koy ve elini yavaşça,onu korkutmadan kafesin içine sok ve bekle.Bir süre sonra gelip elindeki yemleri yiyecektir :) İlk günler bu şekilde alıştır,sonra sevmeye başla daha sonra sana alışır.Benim hamsterim ilk günler çok ısırıyordu,son zamanlarda baya alışmıştı,parmağımla ağzına,boynuna dokunduğumda bile ısırmıyordu.

-ErgünCan-
16.12.09, 10:05 PM
Benimkide yanaklarını dolduruodu ittiriodm dokunuodm daha önceleri çok sinirlenirdi elime boşaltırdı fln şimdi daha uysal..Güle güle büyüt miniği