PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgili Forum Üyelerimiz

elmyra
12-12-2009, 10:11 PM
Sitemizde son zamanlarda üyeler arasında huzursuzluk ve şikayet artışı nedeniyle bu açıklamayı yapmayı uygun gördük.

Öncelikle her uyarınız, sıkıntınız ve sorununuz önemsenip dikkate alınıyor. Her gün site kontrol edilip düzenlenmektedir. Her durumun kontrol altında olduğunu, gözümüzden bişey kaçmadığını bilmelisiniz.

Fakat bizim de sizlerden birkaç ricamız olacak; birilerini direkt cezalandırmak, atmak bir çözüm değildir. Rahatsız olduğunuz konuları, yanlış bulduğunuz bilgileri siz de düzeltmelisiniz. Onaylamadığınız kişileri anlamaya çalışmalı ve doğru yolu göstermelisiniz. Site kuralları ihlal edilmediği sürece birini banlamak, siteden atmak biraz da o kişilere haksızlık etmektir. Sinirlendiğiniz veya öfkelendiğiniz için saygısız mesajlar atmamalısınız. Öfke duymak saygısızlaşmayı gerektirmez, bu durumda ceza almasını istediğiniz kişiler gibi sizde uyarı alarak şikayetçi olduğunuz kişilerle aynı duruma düşersiniz.

Hepimiz hayvan sevgisi olan insanlarınız, vicdanlıyız. Sadece birbirimize nasıl yaklaştığımız önemli. Anlaşma yolunu bulmamız gerekiyor. Yaş farkları nedeniyle bazen abilik ablalık yapıyoruz, arkadaşlık ediyoruz, örnek oluyoruz çoğu zaman birbirimize. Biraz daha özverili olalım bence. Herkese keyifli forumlar diliyorum.

Sevgiler

Pamuk V Armi
12-13-2009, 02:06 AM
bn anladım o şikaet ve huzursuzluk bn.forum havasına kapıldım biras ondan oldu hycanlandım ama artık yapmıorm çok şükür.kurallara uymaya dikkat ediorm artık

hamsteradmin
12-13-2009, 03:03 AM
Direkt seninle alakalı değil Yağızcım, başka arkadaşlarla ilgili de rahatsızlıklar oldu. Ama bizi anladığına çok sevindik, teşekkür ederiz. Umarım bundan sonra her şey iyi olur :)

elmyra
12-13-2009, 04:02 AM
Evet bu bir kişiyi hedef alarak yazdığımız bir mesaj değil. Kurallara uymaya çalışman çok güzel ama ben senden bir de yazım kurallarına dikkat etmeni isteyeceğim. Sessiz harfleride kullan :)

Pamuk V Armi
12-13-2009, 04:18 AM
2000 model bir klavyeyle yazıyorum bazen ondan oluyor.r ve s harflerini üç sefer basmam gerek.yani bi külüstürle yazınca oluyor.ama dikkat ederim.