PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : hamsterımın başını yarmış

meraklı
05-05-2009, 06:56 AM
2 tane gonzalez türü hamster aldım 1 2 hafta oluyor aynı kafese koydum sabah baktıgımda hamstırın başında küçük bi yarık var ve sürekli kavga ediyorlar

meraklı
05-05-2009, 07:14 AM
yuvasına talaş götürüyor yiyecek götürüyor gecleri çok hareketli bu ne demek okumuştum formda eher böyle davranırsa hamiledir diye birde kafasında üçük bir sıyrık var kavga ederken nasıl çifleşiyolar

hamsteradmin
05-07-2009, 01:24 PM
Merhaba, hamsterlarınız dişi ve erkekse, dişinin kızgınlık döneminde çiftleşmiş olabilirler ancak yuvaya talaş ve yiyecek taşımak kesin olarak hamile olduğunu göstermez. 15 gün içinde anlaşılır. Hamsterlarınızı ayrı ayrı besleyin, yaralara da baticon ve ardından bepanten sürün.

MoLLy_OsCaR
06-03-2009, 07:13 PM
Merhaba, hamsterlarınız dişi ve erkekse, dişinin kızgınlık döneminde çiftleşmiş olabilirler ancak yuvaya talaş ve yiyecek taşımak kesin olarak hamile olduğunu göstermez. 15 gün içinde anlaşılır. Hamsterlarınızı ayrı ayrı besleyin, yaralara da baticon ve ardından bepanten sürün.

Yakmaz mı Baticon!?

qusularr
08-09-2009, 07:57 PM

katılıorm yakmasmı yakarsa bn kıyamam onlara bepantwn sürerimm:o

hamsteradmin
08-09-2009, 10:54 PM
Tentürdiyot yakar Baticon yakmaz. Önce pamuğa baticon döküp bununla dezenfekte et, üstüne bepanten sür. Her gün bunu yap geçene kadar. Ve ikisini kesinlikle ayır.