PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen site yetkilileri girin çok acill gerçekten

Pamuk V Armi
12-08-2009, 06:33 AM
siz iki saat uğraşıyorsunuz onlar çalıyor...
konuyu böyle açtım çünkü başta hamsteradmin ve site yetkilileri olmak üzere bazı üyelerin kendi bilgilerini/tecrübelerini paylaştığı ve sadece kendine ait olduğu için genelde alıntı yapması yasal olarak yasak olan yazılarınız var.ama bn bir siteyede üye oldum orda baya güzel hırsızlığı yapıorlar.çünkü yasaklı yasaksız tüm kişiye ait yazıları çalıorlar.sadece sitedeki yetkililer değil kendi tecrübelerini yazan herkes dikkat etsin ve özellikle hamsteradminin yazdığı konuları çok güzel çalıorlar.o sitenin moderatoru bana gıcık ztn biyerlerden alıntı yapıordu ama yazmıyoru.bi tecrübeside yoktu ilk hasterıymış.hatta hamsterının ismi bile çalıntı yani.artık okadar.yazıların bazıları tamamen kopyalama yapılmış bazılarında bir iki şey değiştirilmiş çok güzel yutturulmuş bize.site ismini yazmadım reklam olur diye ama bana msj atanlara söylerim.ama dediğim gibi çok benzior bir iki harf deiştiriolar bzn hiç direk alıntı yapıorlar oyüzden dikkatli olun derim ben.
konuyla alakalı olarak mert k. isimli üye izinsiz alıntı yapmaktan mı atıldı??çünkü onunla ilgili bilgilerim var ama bu bilgileri sadece site yetkilileri ile görüşebilirim biraz özel bilgiler rezil etmiyim şimdi kimseyi sevgilerimle ve saygılarımla...
pamuk V armi...

hamsteradmin
12-08-2009, 08:05 PM
Özel mesaj atabilirsin o sitenin bilgilerini bana.