PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tam olarak bu ufaklığın türü ne acaba ?

mainkavi
30.11.09, 12:22 AM
arkadaşlar yaklaşık 40 gün önce aldığım hamstermın cinsini bilmiyorum, cüce rus olabilir , yinede bilenlere danışmak istedim yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

pamuk123
30.11.09, 12:49 AM
evet senin ufaklık cüce rus yani gonzales :D hayırlı olsun

hamsteradmin
30.11.09, 02:28 AM
Gonzalese benziyor ama ikinci foto flu çıkmış daha net bir foto koyarsan tekrar değerlendiririz :)

mainkavi
30.11.09, 10:27 AM
öncelikle teşekkürler yorum yaptğnz için , başka resimleri var ancak nasıl eklicem burdan, başka link vermek yasak sanırm , mesajada resim eklemeyi bilmiyorum :)

hamsteradmin
30.11.09, 06:31 PM
İlk mesajında resim eklemişsin mainkavi, doğru yapmışsın yani. O şekilde eklemeye devam edebilirsin. Ayrıca profiline girip oradan albüm oluşturabilirsin.

mainkavi
30.11.09, 09:35 PM
hızlı olduğundan resim çekmek çok zor olanları koydum, bütün resimlere göre değerlendirebilirsinz :)

hamsteradmin
30.11.09, 11:06 PM
Evet kesin olarak bu bir gonzales :)

mainkavi
30.11.09, 11:28 PM
tekrardan tşkler, eş almayı düşünüyorum ama büyüdü artık anlaşabileceği bir erkek bulmak zor, ne yapmalıyım gidip bi tane gonzales alsam anlaşamama durumunda ayırabileceğim bir kafesim yok :)

hamsteradmin
30.11.09, 11:39 PM
Gonzalesler Suriyelere göre daha rahat anlaşıyorlar ama doğum vs için yedek kafes lazım olur o yüzden kafes alabileceğin zaman eş bakarsın.

mainkavi
30.11.09, 11:48 PM
öyle yaparız artık , biriyle görüşüyorum gönderebilrse 1 tane Syrian sahibi olcam :) ona kafes alırım hemen ama göndermede sıkıntı yaşanacak sanırım :)

elmyra
01.12.09, 12:41 AM
Uzun bir yoldan filan mı gelecek hamster?

mainkavi
01.12.09, 01:17 AM
ankara-tokat arası :) gönderen kişi her ile gönderdiklerini yazmış sayfasına, kargolar kabul ediyolarmı bilmiyorum otobüslemi gönderecek kargoylamı orasınıda bilmiyorum, msjını bekliyorum yani, problem olurmu hamster için

hamsteradmin
01.12.09, 02:27 AM
Kargoyla hayvan gönderilmez.

mainkavi
01.12.09, 11:40 AM
bncede gönderilmez , otobüsle yollayabilirse daha rahat olur, tanıdığım arkdaşlarda var zaten firmada yardımcı olurlar sanırım

elmyra
01.12.09, 06:09 PM
Uzun yolda hamster yolculuğuyla ilgili daha önce de arkadaşlarımızın soruları olmuştu. Hayvan sarsıntıdan rahatsız olacaktır yem ve su gibi, sıcaklık, güneş ışığına maruz kalmaması gibi dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Otobüste bagaja koymak kargoyla aynı şey aslında eğer ki getirecek bir kişi yoksa. Bence yaşadığın yerden bir suriye edinme şansın varsa ilk olarak önceliği ona vermelisin.

mainkavi
01.12.09, 09:18 PM
tokatta yaşıyorum 3 yer var bunlardan sadece 1 tanesinde hamster var ve onlarda iyi bakılmıyo malesef, sivastan almıştım hamstermı orayıda alt üst etmeme rağmen son baktığım yerde bulabildim ve aldım, samsundaydım haftasonnda ama ordada sınav telaşından malsef bakamadım petshoplara, o yüzden netten almak istiyorum , ankara en uygun il bana göre, alamazsam ocakta samsuna gidip orda bulmaya çalışcam :)

Pamuk V Armi
07.12.09, 08:45 PM
winter white olabilir.yada cüce rus.aynı bnm pamuk.

aydo
08.12.09, 12:18 AM
bence suriye bu benim beyazda küçükken böleydi

mainkavi
08.12.09, 12:25 AM
cüce rustur ya :D suriye istiyorum ama bu surye değil mlsf :) ynede çok seviyorum

Pamuk V Armi
08.12.09, 01:29 AM
winter white.gözlerine baktım.biraz büyük.cüce rus olsa biraz daha kulaklar küçük olurdu.winter white çok tatlı.winter whiten hayırlı olsun.