PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : önerileriniz

hamsteradmin
27.04.09, 10:30 PM
Merhaba Arkadaşlar,

Sitemize her girişiniz, soru sormanız, paylaşımda bulunmak beni mutlu ediyor.

Hamsterim.com'u tasarlarken, hayvanlarla ilgili en önemli paylaşımın, öncelikle bakım konusunda bilgi alışverişi olduğunu düşünerek, yalnızca "forum" olarak hazırladık. Amacım zamanla daha çok soru sorulması ve cevaplanması, bu sayede hamsterim.com'un ihtiyacı olanlar için bir bilgi kaynağı, bir nevi sanal kütüphaneye dönüşmesidir.

Aynı zamanda görüyorum ki soruları cevaplandıktan sonra da dönüş yapıp sitemize uğrayan arkadaşlarımız var. Bu çok sevindirici.

Hamsterim.com'da başka ne gibi başlıklar görmek istersiniz, forum dışında başka fonksiyonlar veya yayınlar eklenmeli mi gibi soruları üyelerimize sormak ve fikirlerinizi almak istiyorum.

Elbette her öneriyi gerçekleştirme sözü veremiyorum fakat hamsterim.com'u hep birlikte geliştirmek, daha fazla yararlanabildiğimiz ve keyif aldığımız, her gün uğradığımız bir platform haline getirmek için önerilerinizi bekliyorum.

Sevgiler

hamsteradmin

meraklı
07.05.09, 12:04 PM
acil bir soru için online bir chat odası çok yararlı olur yaw soruyu soralı 1 2 gün oldu hala cevap gemedi bende meraktan ölüyorum

MoLLy_OsCaR
04.06.09, 01:08 PM
Bazı arkadaşlarımız maddi durumlar nedeni ile hamsterlarına alış-veriş yapamıyorlar. Bundan dolayı bir DIY bölümü, yani Kendin Yap bölümü açılmasını istiyorum. Orada kendi yaptığımız aksesuarları, alternatif yemleri ve kafesleri paylaşabiliriz.

hamsteradmin
08.06.09, 02:19 PM
Hamster Kafesi ve Aksesuarları bölümünü bu amaçla açmıştık. İçeriğinde kendin yap fikriyle ilgili bazı başlıklar görebilirsiniz. Öneriniz için teşekkürler.

Sevgiler

aydınLee
01.07.09, 11:53 PM
birde tanışma bölümü olsa güzel olur

hamsteradmin
02.07.09, 02:11 AM
olabilir bakalım :)

Agentzero
04.07.09, 09:14 PM
Sitenin saati düzeltirse daha iii olabilir.

hamsteradmin
04.07.09, 09:30 PM
Malesef bu tür yabancı kaynaklı forumların saati düzeltilemiyor, çoğu forumda var bu sorun :)

buraq
08.07.09, 02:39 AM
saat madem düzelmiyor kaldırsak bari birde tarihin düzenide mi değişmiyor g/a/y daha ii sanki...

mesela ek olrk online sayacı konabilir en çok kim online , en çok mesajı olan ve benzeri (: yani farklı bir hava katmak için...

farklı renkte tema seçimleri olmalı bence

kardeş site edinilmeli ve linkleri siteye bu sitenin linkleri oraya konularak reklamla daha çok üye çekilebilir :)

hamsteradmin
08.07.09, 04:36 PM
Bu tür forumların belli formatları var, kendi özelliklerini eklemek dışında özel tercihler uygulanması mümkün olmuyor.

Öz be öz kardeş sitelerimiz var bizim :) İlgilenenler için [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links]), [Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

xSoS
12.07.09, 04:46 AM
Online Chat Sayfası Açılırsa Güzel Olur Hatta 1-2 ay Sonra Ben Orda 24 Saat Online Olan Kişi Bile Ola Bilirm.

hamsteradmin
12.07.09, 04:48 PM
Chatbox açmıyoruz çünkü o zaman forumda kimse başlık açmaz, herkes çabucak sormak ister, böylece sorular da cevaplar da kaybolur, ihtiyaç duyulduğunda kimse forumumuzdan faydalanamaz.

Pamuk V Armi
08.12.09, 08:35 AM
benim önerim konu açmak deil.biraz farklı.sizin kendi yazdığınız konulara şifre koyma yetkisi verilmeli herkese böylece konularınıza başka siteden çalıcılar gelip bilgilerinizi çalmaz.heleki deneyimlerinizi paylaştığınız konularda sadece üyeler görür.

hamsteradmin
08.12.09, 08:00 PM
Bir dönem sitemizi üye olmayanların görüntülemesine kapattık. Şu an herkes görüntüleyebiliyor.Eğer başka bir sitede hamsterim.com'a ait bilgi görürseniz bize ihbar etmeniz yeterli, yasal işlem başlatırız.

mindwar
23.03.10, 11:23 PM
Uyarı: Öngörülen Resim ebatı 100 x 100 Pixel ve 24.4 KB (Kilobyte) ´dir.

Resim ebatı çok küçük bence, siteye zarar vermeyecek bir şekilde biraz daha büyütülemez mi?

matum
26.03.10, 02:07 AM
bir başlığa mesaj yazdıktan sonra direk o başlığa üye oluyoruz ve başka biri o başlığa mesaj yazdığında bize mail geliyor. Bunu engellemenin yolu var mı? başkalarına yardım etmeye ürker oldum.

selman
26.03.10, 10:36 AM
"Yararlı Linkler"'den "Seçenekleri Düzenle" linkine gir; gelen sayfada ortaya doğru "Abonelik Ayarları" diye bir başlık göreceksin orayı okuyup istediğin seçeneği seç.

matum
26.03.10, 11:57 AM
teşekkürler hallettim

darkprince55
26.03.10, 08:13 PM
Belki alış-veriş ile ilgili bir sayfa olabilir mesela kendi şehrindeki petshoplarda pahalı bir olan bir ürünü bir başka arkadaş alıp digerine gönderebilir ama bunun içinde karşılıklı güven çok önemli

hamsteradmin
26.03.10, 09:41 PM
alım satım ve kafes aksesuar kısımlarında bu yapılabilir, neden olmasın. :)

darkprince55
26.03.10, 10:43 PM
destek verdigin icin tesekkurler sayın adminim:)

yalin08
02.04.10, 10:52 PM
bir şey görmmüştüm bir yerde 10.000 den geriye doğru herkez 1 sayı yazsın 0 çıkan kim olur acabadiolardı

örn:10.000
______
9.999
______
9.998
not:1. herkes sadece birkere yazcak diye bir kural yok.ama üst üste 2kere yazarsan hile olur.
2.geriye doğru bir sayı derken hep bir azaltıp yaman lazım.yoksa hemen 0 yazarsın oyun biter sen kazanırsın

kurallar o kadar az sen başlatırsın hamsteradmin

yalnız o sitede 21. sayfada daha 8.888 di

-ErgünCan-
03.04.10, 11:18 AM
Evet yalının dediği hoş olur ben katılıyorum :)

cıtırcık ve pıtırcık
18.12.10, 11:55 AM
evet ya bence de çok güzel bir fikir. gerçi 0'a biraz zor ulaşılır ama yine de güzel bir düşünce.:):)

AsCoRbAt
23.12.10, 08:43 PM
site ye yıl başına özel bi fon yapılabilir mi

-ErgünCan-
23.12.10, 09:02 PM
Güzel fikir :) Ancak sanırım standart bunlar ? Admine mesaj atabilirsiniz.

AsCoRbAt
24.12.10, 10:13 AM
Güzel fikir :) Ancak sanırım standart bunlar ? Admine mesaj atabilirsiniz.

tamam admine mesaj atar öğrenirim

depdelim95
29.07.11, 08:28 PM
Ben bir öneride bulunmak istiyorum , diğer forumlarda üyeler mesajlardan aldığı teşekkür puanına göre ne biliyim rütbe gibi devamlı yükselişe geçebiliyor ve vasıflar kazanıyorlar , Ben diyorumki Biz forumumuzun her bölümüne birini koyalım mesela Sağlık bölümüne Veteriner Vasıflı ama bilgili bir üye , doğum üreme kısmını Jinekolog beslenme bölümüne Diyetisyen Eğlence kısmına Animatör gibi ... Sağlık bölümüne adayım .

hamsteradmin
29.07.11, 09:34 PM
Puan sistemi konusu değerlendirilebilir ama veteriner ya da diyetisyen her vasıf ise, birine olmadığı halde bu ismi veremeyiz. Teşekkürler

depdelim95
29.07.11, 09:40 PM
Anlıyorum puan sistemide hoş olur ben teşekkür ederim.