PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çeşitli Hamster Ürünleri


elmyra
11-11-2009, 11:25 PM
Hamsterim.com'a ait özgün içeriktir! İzinsiz alıntılanması halinde yasal işlem uygulanacaktır. İzinsiz alıntıları Hamsterim.com'a ihbar ediniz.Oyuncaklar:

Hamster çarkı; metal ve plastik olanları vardır.
Hamster topları; egzersiz topu olarak da piyasada adlandırılmaktadır ve ayaklı olanları bulunmaktadır.
Hamster tekerleği; kafes içine takılarakta kullanılabilen, bilye sistemiyle dönen, tekerlik görünümlü bir sistemdir.
Hamster oyun küpleri ; iki adet küp ve istenilen yöne takılabilen kaydırağı olan, egzersiz oyun parkıdır.
Hamster uyku evi; tahtadan, çıkarılabilen tavana sahip, dört odalı, kaydırak şeklinde bir girişi olan hem yuva hem saklanma ve egzersiz yeri.
Peluş hamster yatağı; tabanı sentetik kumaştan, içi ve yanları peluştan yapılmış oval yastık.

Bakım Ürünleri:

Hamster şampuanları; deriye elastikiyet ve kazandıran ve kurumasını önleyen özel bir şampuandır.Tüylere güç ve parlaklık verir. Ilık suyla ıslatılmış tüylere sürülür ve köpürtülür, sonra yine ılık suyla durulanır.
Kafes temizleyici spreyler; sadece kafes temizliği için kullanılır ve yıkanmış boş kafese sıkılır.
Uzaklaştırıcı sprey; petinizin gitmesini veya kemirmesini istemediğiniz yerlere, (mesela kablolar, çöp kovası vs.) sıkılıyor. Hayvranlar için bir zararı yoktur fakat kullanıldıktan sonra eller yıkanmalıdır ve gözle temas etmemelidir.
Kemirme taşları; hem kalsiyum ihtiyacını gideren hem de kemirme ihtiyacını karşılayan ve dişlerini törpüleyen bir malzemedir. Havuçlusu, mısır ve havuç şeklinde olanları, kemirme dalları, kemirme tahtaları bulunmaktadır.
Acı sprey; acı tat veren, zehirsiz, mobilya, halı, kablo gibi kemirme ihtimali bulunan bölgelere ve gitmesin istemediğiniz alanlarda kullanılır.

Hamster İlaçları:

Sera Diropur; İshal tedavisi için sularına damlatılarak kullanılan bir solüsyondur. Dışkıyı katılaştırarak vücudun sıvı kaybını önler.
Sera Active Plus; İştahsızlık tedavisi için sularına damlatılarak kullanılan bir aktif solüsyondur. Yorgunluk, tüylerin donuklaşması, hastalık sürecinin iyileşmesi yanısıra iştahı arttırmak için kullanılır.
VetGold; Ölü deniz mineralleri, doğal yağlar(avakado), sebze ve meyve özleri ile hazırlanmış tamamen doğal bir kremdir. Deri iritasyonları(aloe vera özü ile), ezilmeler, kesilmeler, yaralanmalar için tedavi edici bir özelliğe sahiptir. Herhangi bir kimyasal içermez. Deri problemlerinde iyileşme sürecini kısaltır. Steroid ve antibiyotik içermez ve hiç bir yan etkisi yoktur.

Yem ve Ödüller:

Vitamin ve mineralli yemler
Ödüller; vitaminli-ballı krakerler, çerezler, meyve kokteyli, aromaları: Çilekli, çikolatalı, havuçlu, böğürtlenli, ıspanaklı, muzlu, çilek-fındıklı, kırmızı turplu, yumurta-çilekli.
Ödül çubukları; bal ve şurupla birleştirilmiş sebze, çerezi meyve kurusu içeren çubuklar.
Hamster çimi; çeşitli özel tohumlarla hazırlanmış, sindirimi rahatlattırıcı, vitamin ve mineral içeren, sağlığı destekleyici çim.

Kafes ve Taban Malzemeleri:

Talaş; limon, nane, elma aromalılarıda bulunan sıkıştırılmış talaş.
Yuva kılı; pamuk ve doğal liflerden oluşturulmuş, kafesin içine takılarakta kullanılabilen yuva malzemesi. Hindistan cevizi lifleriyle yapılmışı da bulunmaktadır.
Tuvalet seti; köşeye konuşmak için yapılmış, üst tarafı şeffaf plastikten, kürekli kum kabı.
Kemirgen kumu; idrar emici, koku saklayıcı, bakteri üremesini önleyen, tuvalet yaptığı kaba veya köşeye konularak kullanabilen, yeşil ve şeffaf renkleri olan küçük tanecikli kristal kum. Biyolojik bir ürün olduğu için bitkilerden uzak bir yerde toprağa gömülerek imha edilebilir.
Taşıma kapları; küçük ebatlarda, yolculuk vs gibi durumlarda kullanılabilecek, genelde plastik malzemeden yapılmış kaplardır.
Metal meyva çubuğu; kafes içine asılarak kullanılan ödül çubuğudur. Elma, havuç gibi meyveler çubuğa takılır, altında bulunan metal plaka ve vida sayesinde kaymazlar ve tavandan kafese asılabilir.
Metal sebzelik; kafese asılan yuvarlak bir sebzeliktir,içine meyve sebze ve çim konulabilir.

Ampul ve Lambalar:

Activa 18 watt ; hamster, guinepig, gonzales için genel durumunu iyileştirici, vermiş olduğu UVA ışığı ile hayvanların canlılığını arttıran lambadır. Verdiği ışın gün ışığına çok yakındır. UVA dahil tam spektrumlu ampuldur. Renk gerivericiliği sayesinde hayvanların renklerinin parlak ve alımlı olmasını sağlar.
Sylvania 100 watt /150 watt; Hamsterların ihtiyaç duydukları kızıl ötesi ışınları, elektrik akımını kızıl ötesi ışına dönüştürerek sağlayan ampul. (Ev aydınlatması için uygun değildir.)

elmyra
11-12-2009, 12:43 AM
Diğer ürün resimleri...

elmyra
11-12-2009, 12:45 AM
Son olarak:)

qnr
11-12-2009, 12:47 AM
paylaşım için teşekürler elmyra yeni başlayan arkadaşlar için yararlı bir kaynak :)

elmyra
11-12-2009, 12:49 AM
Rica ederim ne demek benim bile bilmediğim pek çok ürün vardı.

qnr
11-12-2009, 12:51 AM
benimde çıktı bir iki tane :)

hamsteradmin
11-12-2009, 02:12 AM
elmyracım teşekkür ederiz :)))