PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaslar Bir Yardımcı Olun Lutfen Ya Sıkıldım

ReaLMasteR
11.11.09, 11:32 AM
Ben 2 hafta once hamster aldım arkadaslar millet catır cutur eline alıyor ben alamıyorum kafesten bir aracla cıkartıyorum elima ance oyle koyuyorum Kafesten alırken cok canice ısırıyor gecende elimi yardı :S Nasıl birseydir bu :D Yardı Dedigim cok fazla birsey deil ama Cok iyi ısırıyor :confused:

-ErgünCan-
11.11.09, 03:00 PM
Sana alışmamış olabilir gonzales daha çok ısırır ayrıca çabuk sıkılır syria yha göre korkuor olabilir elinde sıkılıor olabilir yada elinin tadını beyenmiş olabilir =))

koop.17
16.11.09, 08:49 PM
üzülme alırsın elbet eline ben benım hamsterımı 4 ay sora alabıldım:D gerçi bnmkı bıraz abartı olabılır ama anca evcıllesti:D

hamsteradmin
16.11.09, 09:45 PM
koop.17, hamsterın zor bir hamstermış herhalde, nasıl alıştırdığını aşama aşama anlatırsan burdaki birçok arkadaş faydalanmış olur. sevgiler

koop.17
16.11.09, 10:24 PM
ilk baş bnde buraya sormustum nasıl alıstırabılırım die
dedıklerınızı yaptım elimle yiyecek vermeye calıstım fakat ilk başlarda hırçındı benı hiç ısırmadı ama cok anı hareketlerı vardı sevemıyodum bıle. hergun kafese elimle yıyecek bırakıodum ve bır sure sora kokuma alıstıgını farkettım elımı kafesın ıcıne koydugumda hemen kalkıp gelıodu en sonunda kafesın kapagını actım ve elımde yem olmadıgı halde elıme geldı ve kıvrıldı cok tatlıydı

bnce kafese kendı elımızle yıyecek bırakmak onun alısması ıcın yeterlı die dusunuorum

hamsteradmin
17.11.09, 04:19 AM
Teşekkür ederiz Mervecim, yöntemin işe yaradığını duymak sevindirici :)

Cenk
18.11.09, 11:34 PM
ya o bişeymi ben hamsterimı alalı 2 ay oldu hala beni ısırıyor ,ben napiim admin ?

hamsteradmin
18.11.09, 11:46 PM
Belli bir reçetesi yok, ilgilenmek lazım, yukarda bahsettiklerimizi sevgiyle denemek lazım.