PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok başarısızım

Gonzales
11-10-2009, 02:20 AM
arkadaşlar alalı 3 gun oldu ama sevmenın ötesine geçemedim benimkileri. bugun bi denemede bulundum ama bir türlü cesaret edemedım elime almaya. gonzales olunca iş dahada zorlaştı. tam kavrıycam tırmanır gibi oldu çekindim..

tecrübeli arkadaşlar bana bir yol gösterebilirmi lütfen.

teşekkürler ..

elmyra
11-10-2009, 03:07 AM
Önce elinin kokusuna alışması gerek. Bunun için mesela izle en çok hangi yemi yemeyi seviyorlar ve eline alarak kafese uzat gelip yemelerini bekle. Başta koklamak isteyecekler elini çekme izin ver koklasınlar.Aniden elini çekersen çekinirsen onlarıda ürkütmüş olursun. Elini de onların üstünden uzatmamaya alttan uzatmaya çalış ki gene paniklemesinler. Kafesin kapağını açıp bekle mesela onlar zaten yavaş yavaş çıkmak isteyeceklerdir, elini tut eline çıksınlar ama kavramaya çalışma, elin açık olsun. Elden ele geçirerek oynayabilirsin. Bir de uyuyorlarsa sen uyandırma uyandıklarında sinirli olurlar. Bir yerde okumuştum sanırım çok net hatırlamamakla kulakları geriye doğru yatıksa da sinirli oldukları anlamına gelirmiş ama buna kesin böyledir diyemem. Fikri olan arkadaşlar bahsedebilir.

Gonzales
11-10-2009, 03:12 AM
teşekkür ederim elmyra yardımcı oldun.

elmyra
11-10-2009, 03:14 AM
3 gün olmuş daha bu kadar umutsuzluğa kapılıp başarısız hissetme kendini. Zaman ve sabır gerek bunun için :)

-ErgünCan-
11-10-2009, 01:07 PM
aynen benim kızımda artık korkmuo ...

WayOfDeath
11-10-2009, 08:40 PM
benim erkek gonzalesim elimi uzatıyorum hiç birkere bile ısırmaz.

ReaLMasteR
11-11-2009, 11:35 AM
bende oyle alabilsem :D

hedehodo
11-11-2009, 06:33 PM
daha dur 3 gün olmuş benimki 3 hafta oldu hala önce elimin tadına bakıyo.. baktı tadı kötü başka yiyeceklere koşuyo.. kesinlikle ele gelmiyo yaklaşmıyo sevmeye kalkarsan sıçrıyo ve kaçıyo.. dua et seninki 3 günde bu kadar sevecen yaklaşıyo sana..

qnr
11-11-2009, 09:46 PM
benimkiler kafese kendileri girip çıkıyor :)