PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sandalyeden düştü

by traxxas
06.11.09, 03:55 PM
kaldıgı akvaryumu temizlemek için sandalyeye koyuyodum koyar koymaz atladı aşşagıya kötü düştü ve bi kaç saniye hiç hareket etmedi öle kaldı bişe oldu sandım şimdi yemek yiyo su içiyo ama böle avelleşti hayvan cagız sorun nedir acaba çok merak ettim birde keş çok hareketli elimde durmuyo sürekli karanlık ve dar yerlere giriyo ki alamamam için ordan hatta evin içinde kaçtıgı zamanlarda yaptıgı kendi evi var ne yapmalıyım ????.....

saygılar by traxxas (keşin BAKICISI :@ )

hamsteradmin
06.11.09, 06:49 PM
Kendi haline bırak çok korkmuş. Bundan sonra onunla ilgilenirken daha nazik olmaya çalış sanırım üst üste travma geçiriyor. Arada sevdiği yiyecekleri bırakıp gidebilirsin ama bence 2-3 gün hiç eline alma. Fazla yüksek olmayan yumuşak bir sesle konuşarak iletişim kur.

elmyra
06.11.09, 10:08 PM
Yüksek bir yerden düştüklerinde korkudan şoka giriyorlar ve geçici felç geçiriyorlarç Düştükten sonra hareketsiz kalmaları bu sebepten. Ama çabuk toparlanmış şanslısın. Bence de bir süre kendi halinde rahat bırak çok oynamaya filan çalışma hayvanla sakinleşsin.

by traxxas
07.11.09, 03:32 PM
yeni yaptıgım oyun kabında kendi halinde takılıyo topları alıp sa sola koyuyo bugun elime almaya çalıştıgımda çok fena tepki verdi bende ellemedim az daha parmaklar gidiyodu :D bu arada çarkı yok bi sorun cıkarmı

hamsteradmin
07.11.09, 06:25 PM
Başka bir başlıkta çarkla ilgili cevap vermiştik yanlış hatırlamıyorsam.

WayOfDeath
07.11.09, 08:47 PM
bişey olmaz o anlık korkudan öyle duruyor sonra eline alıp sevince geçer kendını toparlar 1-2 güne

ReaLMasteR
08.11.09, 03:08 PM
Yüksek bir yerden düştüklerinde korkudan şoka giriyorlar ve geçici felç geçiriyorlarç Düştükten sonra hareketsiz kalmaları bu sebepten. Ama çabuk toparlanmış şanslısın. Bence de bir süre kendi halinde rahat bırak çok oynamaya filan çalışma hayvanla sakinleşsin.