PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sağlık

BerkerSah
10-13-2009, 11:03 PM
[Only Registered Users Can See Links]
Merhaba Arkadaşlar Bir sorum resımi örnek olarak buldum
yuvarlağa aldıgım kısım şışıyor bunun sebebını anlamadım yedığı besınler mı dokunuyor genelde şışıyordu yarın tekrar eskı halıne donuyordu şımdı sıvılce gıbı bır halde çıkmış , fındık verdık 2 3 tane ağzına depo etti :) acaba bunlar mı dokunuyor , hamsterimin keyfı yerınde çok hareketli çarkında donmekten bıkmıyor aman nazar deymesin , bu neyle alakalı olabılır yardımlarınızı beklıyorum teşekkürler

Konu biraz komik ve Acemice oldu kusura bakmayın :D

elmyra
10-13-2009, 11:19 PM
Hamsterının cinsi erkekse şişkin olması normal büyüdükleri zaman testisleri belirgin şekilde şişer..

hamsteradmin
10-13-2009, 11:20 PM
Resmi nasıl ekledin bilmiyorum ama gözükmüyor, bahsettiğin yer yanaklarıysa yiyecekleri yanaklarındaki keselere depolarlar, bu da şişlik gibi görünür :)

elmyra
10-13-2009, 11:22 PM
Yok yanakları değil bende açılıyo resim. Sırt üstü yatmış bir hamster var alt kısmını yuvarlak içine almış.

BerkerSah
10-13-2009, 11:26 PM
Resim Linki : [Only Registered Users Can See Links]

Hamsterim erkek bu arada bir arkadaşım yazmış genelde arka kısımları şiş oluyor bazen iniyor ama bu sefer uçuk şeklınde ondan korktum

teşekkurler

hamsteradmin
10-13-2009, 11:28 PM
Büyük ihtimal testislerden söz ediyorsun bazen elde sıkıştırınca gözükmez oluyorlar ama varlar. Emin olamıyorsan yakınlardaki bir vet. e gösterebilirsin. Cinsiyet bölümündeki cinsiyet tanımlama başlığına göz atıp resimlerle karşılaştırabilirsin.