PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ailemizin Yeni Üyesi :D Karşınızda Jako Yakup :D

pitbull34
10-11-2009, 04:10 PM
adı yakup jako papağanı söylediği kelimeler aşkım canım dü*bük eş*l*şek baba babacık bide elimi kafese yaklaştırınca kafasını eyip sevdiriyo kendisini cinsiyetini henüz bilmiyoruz daha doğrusu cinseyitini belirkemek çok zor cinsiyeti sadece ve sadece kan testi yapılarak belli oluyomuş bir miktar kan alınarak labarotuvarda inceleniyo .

hamsteradmin
10-11-2009, 04:44 PM
Hayırlı olsun :) Bir de biraz daha düzgün konuşsaymış hehe

pitbull34
10-11-2009, 10:40 PM
ya walla ister inan ister inanma yani anlayan anladı S ile başlayan küfürleri söylüyo daha neler neler o yüzden fazla yazmadım bu kadar konuşmuyo aslında:D

hamsteradmin
10-12-2009, 12:16 AM
yok inanırım :)

elmyra
10-12-2009, 01:24 AM
Hayırlı olsun evet, gagasında bir sorun mu var yoksa normal mi?

pitbull34
10-12-2009, 08:24 PM
evet gagasında sorun var kabuk gibi ama yakında iyileşicek . eski sahibi bakamadılar bize verdiler ve daha önce depresyona girmiş bide papağanı aldığımızın annesi vefat etmiş o papağanda anlamış böle olduğunu depresyona girmiş kafesin tellerine kafasını sıkıştırıp intihat etmeye çalışıyomuş ondan sonra tüylerini yoluyomuş o sinir ve stres gaga sının öle olmasına neden olmuş vete götürdük toz ilaç verdi suyuna katıyoruz 2 aya kendisini toparlar dedi

elmyra
10-13-2009, 03:25 AM
Hadi ya üzüldüm. Bir belgeselde papağanların ilgisizlikten de depresyona girdiğini izlemiştim, tüylerini yoluyorlarmış aynı senin bahsettiğin gibi. Neyse demek ki artık emin ellerde inşallah çabucak eski sağlığına kavuşur:)