PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ? Hamster im Hiç su içmiyo ?

s.safakk
13.04.09, 11:11 AM
Çiko"mu hiç su içerken görmedim.Yeni aldım yeni doğurmus annesı sutten kesıldıgı 1-2 gun sonra aldı msnrm yaklasık 1,5 aylık,hiç su içerken gormedm,yada denk gelmedı merak edıyorum.Acaba örenirmi ? yoksa bilmiyomu ? hastamı acaba.:confused::(

devran
20.04.09, 08:47 PM
Merhaba benim hamsterımda ilk aylarında çok fazla su içmiyordu.bende acaba bu sulukla rahat içemiyor mu diye düşünüyordum.ama biraz büyüdükçe daha fazla içiyor,bende bazen suyla sütü karıştırıp veriyorum.:)

hamsteradmin
21.04.09, 01:50 AM
Sebze ve meyveler bol su içerir, eğer salatalık, havuç ve benzeri yiyecekleri çok sık veriyorsanız su ihtiyacını onlarla gideriyordur.

uğur11
14.07.09, 07:54 PM
arkadaşlar bir bilgi okumuştum ama tabi doğruysa hamster'lar develerden daha fazla susuz kalabiliyorlarmış ama benim kazımım hergün su içer ve hergünde idrarınıı yapar
onlara özel bir suluk var ondan varsa onu kullan çünkü hamster çöl hayvanı olduğu için bitkilerden damlayan damlacıklar var oralardan su ihtiyacını gidiriyor

hamsteradmin
14.07.09, 09:17 PM
Doğru bir bilgi değil, susuzluğa dayanamazlar.

uğur11
16.07.09, 04:44 PM
adminim sen doğruyu sölersin sana inanırım

Mustafa96
18.07.09, 11:45 PM
Hem Yapraklardan damlayan Suyu Nasıl İççekler Akıl Var Mantık Var Hamster Çölde Yaşıo Ve Çöldede Bitkki Vs Yaprak Olmas :)

hamsteradmin
18.07.09, 11:53 PM
Anavatanları hakkında birden fazla rivayet var ama yaprak temsili, herhangi bir yerden damlayan bir suyu içebilirler, bu bir kayalık da olabilir.

serdar
20.07.09, 03:21 PM
S.safak hiç korkmana gerek yok. bende aldığımda ilk tastan su içti. sonra suluk felan aldım. hiç içtiğini görmedim. 3. gününde 2 kez su içerken karşılaştım.Su içiyordur fakat sen rastlamamışsındır.:D

jet_bir
23.07.09, 12:20 AM
benimki bi suluğa yapıştımı dürterek bıraktırıyorum :DXD nefes bile almıyo