PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çEŞİTLİ hAMSTER kafesleri SATILIKTIR.!?

Çiko
28.09.09, 05:03 PM
589
GERÇEKTEN SİZİN İSTEDİGİNİZ FİYAT AKLIMA YATARSA O FİYATA SİZE VERCEM?
Hamsterlarımı sahiplendirip(sahipleri bekliyor.)yerine kuş besleyecegim için,Kafeslerimi satışa sundum yaklaşık 1-2 sene sonra kuş alamyı düşünüyorum(hint bülbülü) ve onlar için en uygun kafesi ve aksesuarları şimdiden temin etmek için kafeslerimi satışa sundum sitede ihtiyacı olan çogu kişi var aslında ücretsiz vermek isterdim ama gelin görünki imkanlarım kısıtlı(maddi) yani elime geçeçek paraya ihtiyacım var,Kafesleri kaç tl? satacgıma bir türlü karar veremedim siz istediginiz kafesi ve talepte bulundugunuz fiyatla birlikte bana mesaj atın eger kafama yatarsa kargoyuda en ucuz yolla(3 günde kapıda olan ptt ile en fazla 5 tl ye)kargolarım , hatta fiyat kafama yatarsa kargoyu burada ben öderim hiç fark etmez..Sizlerinde gördügünüz üzere önde bulunan kafesler yeni hatta sarı ve pembe olan bu ay içerisinde aldım ve henüz kulanmadım(yavru olurda erkekli dişili ayırır bırakırım diye almıştım.)Çeşitli yemlerde elimde mevcuttur.En arkada bulunan kafesin çarkının bir yeni delikti onuda yeni onardım ama isterseniz çarksız da baya büyük bir kafestir yani çarksızda kulana bilirsiniz sadece yapmanız gereken tünel girşini kapatmaktır.Özel mesaj yoluyla msn adresinizide bırakabilirsiniz.
590
591
592
593

jaferix
06.10.09, 06:33 PM
Alıcam :D

Çiko
06.10.09, 07:14 PM
Alıcak mısın?Msn adresin var mıydı bende eger yoksa özelden msn adresini atı ver görüşelim.

Çiko
09.01.10, 09:29 PM
Almak isteyen var mı ilk resimdeki cam ekanlı olan kafes duryor hala :D

mainkavi
09.01.10, 10:12 PM
kafeslerin güzelmş ancak 2 tane kafesim şimdlik yetiyo bana , bi soru olacak çarklarına dikkat ettim bi tanesi klasik çarklardan şu mavi olan, bi tanede pembe var o çarkların büyüğünden almayı düşünüyorm, hangisi daha rahat dönüyor ve daha az gürültü yapıyo acaba

hamsteradmin
09.01.10, 11:47 PM
Mainkavi, alttaki dört resimden ikinci resimdeki mavi çark boyutunda almalısın. Onların altındaki mavi ve pembe gonzales çarkıdır, kafesler de gonzalese göredir.

Rufus
10.01.10, 01:24 AM
Dostum sen İstanbul da mısın ve 2. resim deki kafesin mavisinden kutuda satılanından hiç bi böle bi adama sattın mı ?? Amcaya felan :D:D

mainkavi
10.01.10, 03:39 PM
Mainkavi, alttaki dört resimden ikinci resimdeki mavi çark boyutunda almalısın. Onların altındaki mavi ve pembe gonzales çarkıdır, kafesler de gonzalese göredir.

peki o gonzaleslere göre dediğn çarkların 17 cm çapında olanlarından alsam syrianlar için uygun olurmu, o mavi çark boyutunda olduktan sonra sorun çıkarmı yani

hamsteradmin
10.01.10, 05:10 PM
Bilemiyorum görmem lazım. O çarklar çok kalın malzemeli, ister istemez dar oluyor.

mainkavi
10.01.10, 05:54 PM
böyle bişey-- 16 cm çapındaymş bu

hamsteradmin
10.01.10, 06:49 PM
Dediğim gibi dolgun malzeme ve fazla içeri yuvarlanmış kenarlar nedeniyle boy uygun olsa da kullanacaklarını sanmam.

mainkavi
10.01.10, 07:04 PM
boşuna alma diyosun yani :) o zaman tek seçenek kalıyo egzersiz topunda hergün gezdircm :) benim diğer küçük hamster içinde kullancam o topu , büyük alacağımdan sıkıntı yaratırmı acaba , 17.5 cm lik bi tane buldum fiyatıda en uygun olan o çünkü

hamsteradmin
10.01.10, 07:13 PM
Diğeri de kullanabilir severse ama tek seçenek değil, üstteki mesajlardan birinde bahsettiğim çarklardan her yerde var, onun gibi bulmaya çalış. Gerçi her hamster da çark sevmez, eğer çarkla top arasında bir tercih yapacaksan top al. Fakat bahsettiğim çark da 4-5 tl bir şey.

mainkavi
10.01.10, 07:17 PM
o dediklerinin aralıklı olanlarından var burda, netten alcm 2 kez kargo parası vermek istemiyorum en iyisi top almak ztn diğeri sevmesede olur hertürlü çarkta koşuyo :)

...:::MıSıR:::...
11.01.10, 08:56 PM
Kafesler güzelmiş, almak isterdim ama benim iki kafesim 1 taneme (mısırıma) yetiyo. Zaten başka hamsterım yok. :( Vardı da, benim katil mısırım karnını ısırarak öldürdü pıtırcığı. Hamster almaya korkuyorum. :(

mainkavi
11.01.10, 10:37 PM
hadi ya üzüldüm aynı türmüydü ikiside

dwarf
16.01.10, 07:44 PM
boru soketli olan kafesin fiyatı ne kadar?

darkman
04.03.10, 03:54 PM
toggala@hotmail.com 1.resmdeki kafesi almayı düşünüom eklersn konuşrz

dwarf
04.03.10, 05:48 PM
üye siteye pek girmiyor.

MoFiN <3
04.04.10, 10:29 PM
ben byük bir çark ve hamster topu arıyorum .. istanbuldan olabilir ama İzmit yakınlarından olursa kesin alıcm .. bide uygun bi fyt ossunn :))