PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İsmail KAÇTI!!!! ŞOK ŞOK ŞOK

İsmail
28.09.09, 01:25 AM
Arkadaşlar, geçen cuma akşamı ismailin yemini suyunu koydum ve başka bir şehre gittim.... şu an pazar gecesi saat 12 itibariyle eve geldim ve ilk işim ismaile bakmak oldu ve bir de ne göreyim, boş bir kafes... nerden kaçtığı hemen belli oldu, bu kafesin sağına soluna üstüne takılan borular oluyor ya, bir tanesine hiçbir boru takılmadığı için orası çıkışa izin vermeyen bir aparatla kapalı şekilde duruyor, orayı ittirerek açmış ve kaçmış(birinci resimde görüldüğü üzere)... bu arada yemliği de bomboş, bilmiyorum arada tekrar geri gelip yemek ve su ihtiyacını karşıladı mı... evde gezinse yiyebileceği hiç birşey yok, buna su da dahil... bu 2 gün içinde yattığı yeri buldum, mutfakta lavabonun altında bulunan dolabın köşesi ismailin dışkısı ile dolu(ikinci resimde görüldüğü üzere)... ama gel gör ki şu an orda değil ve nerde olduğunu bulamıyorum, evin dışına çıkma ihtimali nerdeyse sıfır... şu an evin çeşitli yerlerine yemek ve su koydum ismail için(üçüncü ve dördüncü resimde görüldüğü üzere), umarım en kısa zamanda bulurum, başka bir tavsiyeniz olursa lütfen paylaşın, teşekkürler

hamsteradmin
28.09.09, 01:36 AM
genelde dolap tercih ediyorlar civardaki bütün dolap içlerini ve çevresini, yatak vb altlarını arayın. kapalı yerlere gidiyorlar, bir de daha önce kaldığı dolabın içine de yemek ve su koyun, hatta kafesi oraya koysanız belki bir şekilde içine girmiş bulur musunuz diye aklıma geldi..

İsmail
28.09.09, 02:05 AM
genelde dolap tercih ediyorlar civardaki bütün dolap içlerini ve çevresini, yatak vb altlarını arayın. kapalı yerlere gidiyorlar, bir de daha önce kaldığı dolabın içine de yemek ve su koyun, hatta kafesi oraya koysanız belki bir şekilde içine girmiş bulur musunuz diye aklıma geldi..

en sonunda her odayı tek tek dinleyerek ismaili buldum, öyle bir yerde buldum ki, kendisini alkışlamamak elde değil, 10metre ilerdeki odada, yerde duran bir kutunun içine girmiş, ve o 10metre ötedeki odaya bütüüüün yemini taşımış, kafesteki yem kutus boştu zaten, mümkün değil tek seferde götürmesi, 2 günde hayvan hepsini taşımış.... hayvan resmen taşınmış, itiraf ediyorum taşındığı yer hakikaten çok güzel, kulübe gibi de bir köpük bulmuş, resimde görüceksiniz zaten, yani demek ki ben ismaili eve salsam yaşıcak yani, aferim len gurur duyuyorum seninlen... bu arada o çıkardığı aparatı da iterek değil kemirerek çıkardığını keşfettim, yine resimde görürsünüz, helal olsun helal, ben biraz hafife almışım ismaili bugün onu anladım arkadaşlar... bu arada kafesine sokar sokmaz kendisini ilk yaptığı şey su içmek oldu

İsmail
28.09.09, 02:08 AM
ya arkadaşlar, bişi söyliycem, diyceksinizki, sen bu olayı sırf bunu espiri yapmak için tasarladın, birinci resmi gören bir arkadaşım uyardı ve o kadar şaşırdım ki, şimdi siz de çok şaşıracak ve güleceksiniz... ilk mesajımda ilk resimdeki, ismailin kaçtığı yerde gazetede ne yazıyor lütfen bakın, bakın ve "yok artık" diyin :D:D:D:D

hamsteradmin
28.09.09, 02:33 AM
Süper komik ya : ))) Çok eğlendim, hakikaten çok zekiymiş İsmail helal olsun. Özellikle taşınmış olması ve yemlerini yerleştirmesi beni çok etkiledi : ))))))

Bu arada üzülmesin yazık o köpükten bir parça yuva yap kafesine ve en kısa zamanda ona hayal ettiği gibi bir kafes al bence : ))))

İsmail
28.09.09, 02:48 AM
gazetede "dan kaçtı" yazdığını gördün değil mi :) ben de tiyoyu vermişim hayvana o naapsın :D evet o köpüğü kafesini ilk temizlediğimde koyucam

köfte
29.09.09, 03:28 AM
iyi bari sağsalim bulunmuş. korkulur bu arkadaşlardan,azimleri çok fazla,kafaya koydularsa illede kaçıyorlar demek ki,bizimle kim daha akıllı oyunu oynuyorlar. bu arada ismailin suluğu çok yukarda değil mi,zorlanır hayvan su içerken

İsmail
29.09.09, 05:59 PM
yok yok, çok zorda kalırsa yem kutusunu altına koyup üstüne çıkıyor zaten ;)