PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yavrular

jnR Cech
09-25-2009, 08:36 PM
Bu akşam 21. günlerini dolduruyorlar.yavruların 5 ide büyüdü tüylerinin yarısı annelerine yarısıda babalarına çekmiş (Beyaz) ama bir tanesi varki (6.yavru) diğerlerine göre çok küçük vede bembeyaz.Acaba onun türü farklımıdır anlıyamadım ki :confused:

hamsteradmin
09-25-2009, 08:45 PM
Türü farklı olamaz :)) Sadece o yavru zayıf kalmış, daha iyi bakman gerekiyor. Haşlanmış yumurta, peynir verebilirsin. Karnabahar, havuç, patates bunları da verirsin hem çiğ hem haşlama.

jnR Cech
09-25-2009, 08:46 PM
Türü farklı olamaz :)) Sadece o yavru zayıf kalmış, daha iyi bakman gerekiyor. Haşlanmış yumurta, peynir verebilirsin. Karnabahar, havuç, patates bunları da verirsin hem çiğ hem haşlama.

zaten yavrulardan bir o bende kalacak kuş sütüyle beslerim onu ben :p

hamsteradmin
09-25-2009, 08:48 PM
Evet ben de onu diyecektim, sona bırakıp daha fazla süt emmesini sağlarsın. Seninkiler syrian mıydı, fotolarını koy görelim yahu : ))

jnR Cech
09-25-2009, 08:50 PM
Evet ben de onu diyecektim, sona bırakıp daha fazla süt emmesini sağlarsın. Seninkiler syrian mıydı, fotolarını koy görelim yahu : ))

evet öyleler.yarın koysam olurmu şimdi çok yorgunum yerimden kalkasın yok
birde ne zaman elime almaya başlıyabilirim

hamsteradmin
09-25-2009, 08:57 PM
3 haftalık olmuşlar, gözleri açıldı ve katı yem yemeye başladılar öyle mi? Annenin tavrına göre hareket edersin, kafes temizliği yaparken anneyi hamster topu varsa oraya alırsın, yavrulara dokunursun, bu arada anneyi kafese koyduğunda yiyeceklerle ödüllendirmeyi unutma.

jnR Cech
09-25-2009, 08:58 PM
3 haftalık olmuşlar, gözleri açıldı ve katı yem yemeye başladılar öyle mi? Annenin tavrına göre hareket edersin, kafes temizliği yaparken anneyi hamster topu varsa oraya alırsın, yavrulara dokunursun, bu arada anneyi kafese koyduğunda yiyeceklerle ödüllendirmeyi unutma.

hiç unuturmuyum :D birde bu gün temizliyebilirim dimi kafesi yoksa annem beni kesecek :D

hamsteradmin
09-25-2009, 08:59 PM
Anne hamster agresif değilse temizleyebilirsin, duruma göre değişir, şu an gözlemleyen sensin. :) Hamster topun yoksa anneyi ve yavruları yemek olan rahat bir kaba al, leğen vb.

jnR Cech
09-25-2009, 09:02 PM
Anne hamster agresif değilse temizleyebilirsin, duruma göre değişir, şu an gözlemleyen sensin. :) Hamster topun yoksa anneyi ve yavruları yemek olan rahat bir kaba al, leğen vb.

anne agresif değil ama annemlere karşı biraz kaba :D top kırıldı kardeşim saolsun :( ama içinde yemek olan bir leğene koyarım

hamsteradmin
09-25-2009, 09:03 PM
Kafesteki pis talaştan da azcık leğene koy istersen yabancılık çekmesin :)