PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çok acilll lütfen cevap

egemencelik
23.09.09, 01:53 AM
arkadaşlar merhaba, 25 gün önce 1 gonzales aldım ne yazık ki almadan önce hiç araştırmamıştım ve aldığım gonzales hamile çıktı 2 tane yavrumuz var şimdi ama ben yarın bir otobus yolculugu yapmam lazım yavrular 5 günlük çok tedirginim bu yolculuk onların basına bise getirir mi ? o vicdan azabı beni öldürür....

hamsteradmin
23.09.09, 02:04 AM
Mecbur olduğunuz için yapacak bir şey yok, korkmayın. Hava soğudu, minik havlu parçalarıyla içi döşenmiş taşıma kutusu veya sağlam bir karton (mümkünse altı bantlanmış olsun) ya da annenin çıkamayacağı bir saklama kabı da olur, sıcak tutabileceğiniz bir taşıma kabı oluşturun.Kabın üst kısmını da soğuk, güneş vs almamaları amacıyla havluyla örtebilirsiniz ama havasız kalmasınlar. Çok sallanmayacakları bir yerde, mesela kucağınızda tutabilirsiniz. Annenin susuz kalmaması için salatalık parçaları koyabilirsiniz. Yem koymayı da unutmayın. Problem olmayacaktır.

egemencelik
23.09.09, 02:11 AM
tamamdır dediklerinizi harfiyen yapıcam, kucak değil gerekirse başımın üstünde götürürüm yeterki onlara bi zarar gelmesin anında cevap için ayrıca teşekkürler 10 numarasınız

hamsteradmin
23.09.09, 02:29 AM
rica ederim siz sağolun iyi yolculuklar :D