PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil ayrdım ltfeeeeeeennn

Kubimix
18.09.09, 07:52 PM
Arkadaşalr bnm hamsterim şimdi yem kabının içinde ama bi deişik duruo uyuyomu anlamadım dün çok titriodu bugünde kafasını gövdesine doru yatırıo bide son 2 gündğr tüyleri ıslanınca nasıl olur sırt kısmı öle lütfen ayrdım edin ölecekmi??bi hastalığımı var????????:(:(:(:(

Kubimix
18.09.09, 07:54 PM
Bide dünden beri kulakları hep arkaya yatık Yardım etck yokmuuuuu???

Kubimix
18.09.09, 10:30 PM
Kimse etmicekmiii:(:(

x_yumuycak_x
18.09.09, 11:05 PM
Değişik bi yiyicek fln mı verdiysen dokunmuş olabilir.

Kubimix
19.09.09, 12:09 AM
Havuç veriom..Bakkaldan buğday almıştım onu verdim..Bide 2gün önce bi parça kek vermiştim.Geçermi hastalığı şimdi akşam olmasına rağmen uyuyooo???:(

hamsteradmin
19.09.09, 12:43 AM
Veterinere götürmelisin burdan neyi olduğunu anlayamayız, uzman birinin görmesi gerek.

Kubimix
19.09.09, 01:48 AM
Yarın arife ve hafta sonu hiçbiyer açık olmaz..Ve öbür günde köye gitcez.Bayram sonu anca götürebilirim ozamana kadar neler yapmalıyım..Pamuk koydum orda yatsın die..Çarkına bu akşam hiç binmedi..:(

hamsteradmin
19.09.09, 02:57 AM
Belirtilerin neler olduğunu tam anlatmamışsın net bir şekilde bir daha yazarsan sevinirim. Bir de sürekli sulu sebzelerle mi besliyorsun yemi yok mu?

Kubimix
19.09.09, 03:49 PM
Beslediğim şeyler:Kabında şampiyon yemleri var.Onları yiyio.Her gün az bi miktar havuç veriom.Bi kere bi parça kek verdim.Bide armutla üzüm verdim.Buğday verdim.
Belirtleri:Tüyleri değişti(ıslanınca nasıl olur aynı öle).Gece uyuyor.Yem vereyim dedim kafasını tutamıyordu.Bi ara yemek yerken gördüm.Çarkta dönmüyor.Kafesi kemiriyor arada.

hamsteradmin
19.09.09, 05:21 PM
Kafesi kemirecek kadar gücü varsa bir şeyi yoktur. Çok fazla havuç tarzı sebze verme. Kek gibi yiyecekler de şeker içeriyor dokunabilir. Sebzeleri haftada birkaç seferden fazla verme, fazlası ishal yapabiliyor. Ne olduğu anlaşılmıyor ama güç bulsun diye haşlanmış yumurta, kola kapağında yoğurt verebilirsin veya bir yiyeceği yoğurda bulayıp verebilirsin. yoğurt antibiyotik görevi görür.

Kubimix
19.09.09, 06:18 PM
Çok sağolun yumurtayla yoğurtu deniyecem..Dünden daha ii bugün ama tüyleri fazla deişmedi..pamuk koydum biraz arasında yatıyor..

Kubimix
19.09.09, 06:18 PM
Hep sebze meyve veriyordum bnde..

hamsteradmin
20.09.09, 03:21 AM
Sebze meyve çok verilince ishal yapıyor.

Kubimix
20.09.09, 06:18 PM
Tamamda titremesini falan anlayamıyorum..Normal duruyor(tüyleri hariç)bazen bakıyorumda titriyor..Ama çok hareketli

hamsteradmin
20.09.09, 10:23 PM
Yemeğini yiyorsa hareketliyse problem yoktur. Bulunduğun yer serin oluyorsa belki zaman zaman üşüyordur. Ya da uyurkenki kontrolsüz titremelerdir.

fındık
05.12.10, 02:16 AM
Ya hamsterın arka bolgesınden kan gelmesı nedir????