PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : alternatif yuva

dream
14.09.09, 02:19 AM
arkadaşlar başımıza gelen talihsiz olaydan sonra yavaş yavaş alışıyoruz birbirimize..ama br problemimiz var dokunduğum n hop yuvaya bizmkisi..bende yvayı çıkardım(yuvayı çıkarmamın bir diğer sebebi de içine işemesi)şimdi alternatif bir yuva arıyorum çok kapalı olmıcak ve hareket etmicek..çikolata kutusu ve porsalen bardağı oynatıyor.ve çikolata kutusunun üstüne devrilmesi ihtimali var.kafesimiz üyük olmadığı için neyi nasıl koyarım bilemedim..yardım ederseniz sevinirim..

hamsteradmin
14.09.09, 01:36 PM
dream, kafesin büyüklüğüne göre yoğurt kabından dondurma kabına değişik plastik kap malzemeye kapı yapıp ters çevirip koyabilirsin. tam olarak nasıl bir şey istediğine bağlı.

dream
14.09.09, 01:46 PM
sorun kafesimin çook küçük olması ne denediydem bizim ki atlıyor zıplıyor ters düz ediyor..

hamsteradmin
14.09.09, 02:07 PM
Evcil hayvanlarla ilgili alışveriş sitelerine göz at istersen. Becerin varsa tahta kutu gibi bir şey yapabilirsin bir üyemiz yapmıştı, belki ondan rica edebilirsin.

dream
14.09.09, 02:20 PM
yapabilirim sanırım üyenin ismi ne?

hamsteradmin
14.09.09, 02:23 PM
[Only Registered Users Can See Links] Benzer bir şey yapabilirsin şeklini ve boyutunu ihtiyaca göre değiştirirsin. Musagultekin adlı üye de yapıp gönderebilir belki sana.

hamsteradmin
14.09.09, 02:24 PM
Bir de şimdi aklıma geldi, kuş yuvalıkları da bu ahşap yuvaya benzer, kafese sığıyorsa onlardan da alabilirsin.

dream
14.09.09, 02:32 PM
sabitleyebilsem bir çok şey olur

hamsteradmin
14.09.09, 04:54 PM
ahşabı ağır malzeme olduğu için önerdim, hareket ettirmesi daha zor olabilir.

elmyra
14.09.09, 06:02 PM
Sabitlenebilen yuvalar satılıyor aslında ama boyutunda sıkıntı yaşayabilirsin. Çarkların arkasındaki sistem var bazı yuvalarda, tellerin arasından geçirip arka taraftan sıkıştırıyorsun. Ya da yapacağın yuvanın arka tarafından iki delik açarak telle kafese bağlayabilirsin.

ecm92
16.09.09, 05:54 PM
pet sisyi kesip yapabilrsin yada istersen tenis topunun beyaz kısmnı biraz kesipde yapabilrsin ben öyle yaptım eegr sabtlemek istiorsanda silikonla oldugu yere sabitleye bilrsin emin ol ki onu oynatamıyacaktır eger beyenmessende çıkartırsın =)
[IMG=[Only Registered Users Can See Links]] ([Only Registered Users Can See Links])
burda benim yptıgım örnek var

hamsteradmin
16.09.09, 06:11 PM
Tenis topuyla yaptıklarına bayıldım, süper :D Harika bir fikir. Tenis topu bulmak kolay olmasa da :D Resim eklerken Post Reply tuşuna tıkladıktan sonra üstte minik bir ataç işareti var, onun yanındaki ok işaretine tıklayarak ekleyebilirsin.

ecm92
16.09.09, 06:13 PM
teskkr edrim =)

dwarf
13.01.10, 08:32 PM
sana önerim küçük not kağıdı bulup onu ters çevirmen aynı eve benziyor bizzat ben kullanıyorum