PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterım yemek yemiyor??

gnzls11
13.09.09, 09:04 PM
3-4 haftalık yeni aldığım hamster yem yemiyor witte molen yem markası

KRAL
13.09.09, 09:24 PM
yemin son kullanım tarihi kontrol et bozulmuş olabilir.

yeni bi yem alabilir sin

önerdiğim marka Vitakraft,bonnie,champion,Quiko dur. bun markaların hamster için olanlarından alabilirsin.

yaşadığın yerde yoksa internetten sipariş vermek istiyosan link verebilirim özelden. ;)

elmyra
13.09.09, 10:01 PM
Yem dışında verdiğin ek besinleri yiyor mu peki? Orda bir sorun yoksa yem markasını değiştirebilirsin. Kuru yemlerin tümünü yemiyorlar seçiyorlar genelde. Bir müddet kuru yemi değiştirerek kullanarak en sevdiğini bulmaya çalışabilirsin.

Çiko
13.09.09, 11:43 PM
Ben önce gardenmix veriyordum ve en çok onu sevdi diyebilirim çünkü içindekiler tam hamster agzına laik yani ufak ufak Bonnie de verdim yani hala bitmedi vereiyorum ve şimdiyse white molen aldım içindeki taneler çok büyük hemde çook heleki oo keçi boynuzları nedir öyle ya kocaman kocaman evet yiyorlar ama ayıklıyarak :/ ama ben üç markanınkindende çok menunnum.:o

gnzls11
14.09.09, 09:44 AM
Yem dışında verdiğin ek besinleri yiyor mu peki? Orda bir sorun yoksa yem markasını değiştirebilirsin. Kuru yemlerin tümünü yemiyorlar seçiyorlar genelde. Bir müddet kuru yemi değiştirerek kullanarak en sevdiğini bulmaya çalışabilirsin.

Ek besin olarak ne wermeliyim? Bir de hamsterım talaş yiyor yerdeki talaşları zararı varmıdır?

Çiko
14.09.09, 01:07 PM
Talaşları yemiyordur kesesine doldurup yuva yapıyordur.:o Ek besin olarak neler verecegini sitedeki konulardan ögrenebilirsin.