PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merak

umut
13.09.09, 03:40 PM
Ben ısırma potansiyelleri düşük olduğu için Syrian cinsi bir hamster almak istiyorum.Syrian cinsi besleyen arkadaşlara soruyorum ısırıyorlar mı ? Isırsalar da acıtıyorlar mı ?Çünkü benim hayvanlara karşı fobim var fobimi yenmek için hamster alıyorum küçükten büyüğe doğru anlayacağınız ...O yüzden ısırmasını istemiyorum.Aslında çok büyümesini de istemiyorum ama bir şeylerden de ödün vermek gerekiyor.Gördüğüm resimlere göre Syrian gerçekten diğer türlere göre oldukça gelişiyor.Besleyen arkadaşlara bi sorum daha olacak.Hamsterlarınızın boyu yaklaşık kaç cm ? (Syrian) TEŞEKKÜRLER:rolleyes:

Çiko
13.09.09, 04:25 PM
suriye hamsterda ısırır ama durup dururken degil rahatsız edersen ve çok sıkarsan gonzalesler kendilerini svaunma amaçlı yani siz elinzi uzatınca elinizi düşman snaıp ısırırlar.Suriyeliler yaklaşık 15 cm e kadar uzarlarBenim 5-6 aylık ve yaklaşık 12 cm boyunda.

hamsteradmin
13.09.09, 06:01 PM
umut, sırf fobini yenmek için mi alıyorsun?

umut
13.09.09, 09:58 PM
Hayır yalnızca fobi için değil zaten hamster sevdiğim bi hayvan türü o yüzden almak istiyorum.Ama ben fobi konusunda da etkili olacağını düşünüyorum.

hamsteradmin
13.09.09, 10:39 PM
Anladım, o zaman ısırıp ısırmayacaklarını düşünme :) Sadece eline gelen, sevdiğin bir tanesini al ve onu sevmeye çalış.

umut
13.09.09, 10:41 PM
Teşekkürler.

-ErgünCan-
10.02.10, 08:37 PM
Syria hamster besliorm ve 1 kere ısırdı 1 kere kardeşimi 6 yaşındaki çocuk hayvanı ne kadar sinir etsede uyurken kafese elini sokuo :( Isırmıor :)Keşke ısırsa bidaa karışmaz hamsterime :)