PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterm garip bi ses çıkarıyor

Jarry
09-13-2009, 02:27 AM
merabalar.. benim hamsterim bazen tuhaf bi ses çıkartıyor anlam weremiyorum.. ince tiz bi ıslık sesine benziyo.. bağırma şeklinde değil.. bu ne olabilir sizce? ayrıca hamsterm ın dişleri çok sarı buna bi çözüm war mı?

Jarry
09-13-2009, 02:43 AM
Ayrıca yazmayı unuttum jary çok uzun süredir hapşırıyo.. tabi duyduğum hapşırıksa ben öyle sanıyorum arka arkaya çok kez yapıyo bunu özellikle yeni uyandığı zaman burnunu kaşıyo.. acaba alerjik bi durum mu nedir? şimdiden teşekkürler..

elmyra
09-13-2009, 03:29 AM
Hırıltı ve hapşurma alerji belirtileri içinde. Hamster herhangi bir kokudan da etkileniyor olabilir. Sigara, oda parfümü, parfüm verdiğin herhangi bir yemek buna sebep olmuş olabilir. Kafesi temizle bir istersen, bir süre sadece kendi yemini ver. Durum değişmezse veterinere götür. Kesin alerji olmuştur diyemeyiz.

dark_moon
09-13-2009, 01:16 PM
eger sey gıbıyse ses boyle hanı sınyalı dusuk oluyoda ınsanlar farkedemıyo onlar gıbı bı cızkk cızz dıyeyse kesın cıftlesmek ıstıyodur ben sana dıyım:Dılk bende ondan geldıgını anlamadım boyle sonra dıkkatlı bekleyıp baktım ondan gelıyomus ıncecık bı ses:eek:ben benımkılerı ayırdım 1 ay sonra kız aynen oyle ses cıkarıp her yerde oglusumu aradı hatta kafesını kemırıyodu oglanın :p

Jarry
09-14-2009, 03:14 AM
hadi yaa :) benim kzıım koca mı istiyo yani ewet dediğin gibi belli belirsiz bi tiz ses oluo:) bu arada moderatör tşk ederim dedğini deniycem

jaferix
09-27-2009, 10:30 PM
HA-Mi-LE :D:D

hamsteradmin
09-27-2009, 10:53 PM
jaferix, yazdığının konuyla alakası ne?

Gonzales
12-01-2009, 08:22 PM
Hamile olması büyük bi ihtimal değil... Alerjik bir durum içinde olabilir. Tek tavsiyem veteriner olacak:(