PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kemirgen çimi?

Çiko
09-12-2009, 04:37 PM
Sizce kemirgen çimi dogru bir şeçim mi?

Yani kemirgen yesin diyemidir yoksa tuvalet olarak kulansın diyemidir hiç kulanan varmı?

Ben balkonda güzel bir ortamda ekmeyi düşünüyorum arada hamsterlarımıda salarım ama tabi önce sizlerin düşüncesinide ayım dedim.?

İşte ürün.
494

Açıklaması.

Tvaşan,hamster gibi kemirgenler için spesial tohumlarla hazırlanmış,sindirimi rahatlatmanın yanı sıra vitamin ve mineral takviyesi ile gelen saglıgı destekleyen çim.

hamsteradmin
09-12-2009, 05:18 PM
Sindirim sistemlerine yardımcı olmak için kedilere özel çim verilebiliyor, kemirgenlere de verilebilir bence.

Çiko
09-12-2009, 07:35 PM
Çok güzel teşekürler tek sefrde 6 tl ödeyip her senen mahsülünü alabilirim umarım ya hamster larımın önüne kesip kesip bırakırım yada sırayla salarım ne kadar istiyorlarsa okadar yesinler diye şimdileri top+talaş+çimi sipariş etmeyi düşünüyorum bakalım.

elmyra
09-12-2009, 07:38 PM
Ben bu hamster çimlerinden kullandım. Öyle çok çeşitli tohum yok içinde, ve aslında bir kez suluyorsun yalnızca ve bekliyorsun çimlenmesini ama nemli bişey olduğu için çabuk küfleniyor tabanı yani bir ikinci üçüncüye kullanma şansın kalmıyor. Başka bir markanın ürünüdür dene istersen heves kırmak istemem ama öyle hamsterlarımda çok ilgi göstermemişti:)

KRAL
09-13-2009, 06:13 PM
Sizce kemirgen çimi dogru bir şeçim mi?

Yani kemirgen yesin diyemidir yoksa tuvalet olarak kulansın diyemidir hiç kulanan varmı?

Ben balkonda güzel bir ortamda ekmeyi düşünüyorum arada hamsterlarımıda salarım ama tabi önce sizlerin düşüncesinide ayım dedim.?

İşte ürün.
494

Açıklaması.

Tvaşan,hamster gibi kemirgenler için spesial tohumlarla hazırlanmış,sindirimi rahatlatmanın yanı sıra vitamin ve mineral takviyesi ile gelen saglıgı destekleyen çim.

İSHAL söz konusu olabilir hafta veya 3 günde 1 veriniz ödül olarak ;)