PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce YeterLi mi ? Adminim Cevap Lütfen

Hamişim.Karamel
09.09.09, 11:29 PM
Arkadaslar ben bu haftasonu yada haftaya salı gibi yeni bi hamiş alcamm erkek (benimki dişi)
Bu benim kafesim değiştirmeyi düşünmüyorum.
Ama yeterlimi merak ediyorum zaten erkeği yaklişık 1 hafta sonra geri vercem :o

483
484
485
486

elmyra
09.09.09, 11:49 PM
Gayet yeterli gözüküyor. Erkek hamsterı çiftleştirmek için mi almayı düşünüyorsun ?

Doris
09.09.09, 11:51 PM
İçerdeki sevimli dostumuz syrian sanırım :)
Kafesin yeterli olacağından eminim.Sonradan erkeği çıkacağınıza göre hiç bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum.

hamsteradmin
09.09.09, 11:52 PM
Yeterli ama normal şartlarda iki Suriye hamsterı birlikte yaşayamayabiliyor. Kısa süre için geliyor dahi olsa anlaşamadıkları takdirde erkeği alabileceğin ekstra kafes ayarlamanı tavsiye ederim, zorlanmaman için.

Angelica
09.09.09, 11:52 PM
Bence de yeterli. Ama erkek olanı ya başka bir kafese koymalısın ya da geri vermelisin dediğin gibi. Yoksa aynı kafeste yaşayamazlar :)

Hamişim.Karamel
10.09.09, 12:16 PM
Evet çifleştirmeyi düşünüyorum.Annem dedi ona ayrı tek katlı büyük bi kafes alırız diye yada veririz dedi :(

hamsteradmin
10.09.09, 03:56 PM
Sen erkek hamsterı satın alıp sonra geri vermeyi mi düşünüyorsun? O hayvanın bir ruhu ve canı var, tıpkı senin evdeki hamsterın gibi. Oyuncak gibi al çiftleştir geri ver yapamazsın. Eğer petshoptan alacaksan geri vermemek üzere al ya da hayvanı çiftleştirmek için alıp ordan oraya sarsma.

Hamişim.Karamel
10.09.09, 06:30 PM
Annem öle düşünüodu. Annem akşam gelince sorucam ama %30 veririz %70 ayrı bi kafes alırız :/