PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkek(suriye) hamsterimın cinsel organı belirginleşmeye başladı

cıtır&kıtır
03-17-2009, 12:05 PM
arkadaşlar bu 2 gün içinde erkek olan albino hamsterımın cinsel organı belirginlesti testislerinin olduğu bölge pembeleşti yani önceden bu kadar gözüme batmazdı hatta ben onu ilk aldığımda kız sanıyordum ama şimdi iyice belirginleşti ''ben erkeğim dercesine'' :) kafeslerini ayırmıştım çıtır ile iyi anlaştığı halde ama dün gece tekrar birleştirdim maşallah nazar değmesin çok büyük hiç kavgaları olmuyor aynı evde koyun koyuna yatıyorlar bu sabah yine öyleydi..acaba çiftleşmek istediğinin belirtisimi yoksa beslenmeden,hastalıktan kaynaklanan bir durum mu?kıtırı çıtır doğurana kadar kafesden ayırmayı düşünmüyorum bu arada..
şimdiden cevaplar için teşekkürler..
sevgilerle...
:)

Trgy
03-17-2009, 01:12 PM
Umarım bir rahatsızlığı yoktur :(

hamsteradmin
03-17-2009, 04:52 PM
Daha yavru sayılacakları için giderek irileşmesi normal. Cinsel olgunluğa ancak erişiyordur büyük ihtimalle. Yine de gözlemleyin bir gariplik olursa veterinere gösterirsiniz. Sevgiler :D

cıtır&kıtır
03-18-2009, 09:35 PM
ay daha büyümesin be :( çok çirkin oluyor sıkasım geliyor :D sakayı bırakayımda ciddiyim ben ya bi yerde görmüştüm kıçı uzamıs beyaz bı hamster dı benımkide mı böle olcak yaa :( off neyse başa gelen çekilir uzasın bakalım uzayacağı kadar kıçı başı..:rolleyes:

hamsteradmin
03-18-2009, 09:59 PM
: )) yapacak bi şey yok. ama hemen o boyuta gelmez herhalde.