PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Damir Mrsic basketbolu bırakmalı mı,bırakmamalı mı??

Kaptan
09-07-2009, 03:07 AM
Meraba arkadaşlar..Biliyorum,belki Fenerbahçe Ülker takımında olması nedeniyle biraz subjektif bi bakış açısı olcak,ama sizden objektif bi bakış açısıyla cevap vermenizi istiyorum...
Belki bilirsiniz,Damir Mrsiç artık nerdeyse 40 yaşına geldi ve her yerde Damir'in bu sene yaşı itibarı ile jübile yapacağı söyleniyor...Damir'se "Hırsım bitene kadar ve takıma katkı sağladığım sürece kadar basketbolu bırakmayı düşünmüyorum" diyor...Bence devam etmeli,çünkü gerçekten de en kritik zamanlarda takıma çok büyük katkıları oluyor...
Basketbol kitlesinin yeni starlar istediği yönünde de bi kanı var...İlgilenenlerden bu soruya cevap vermelerini istiyorum

Sizce??

jnR Cech
09-07-2009, 03:57 AM
bunu basketbol için demiyorum genel olarak diyorum.eğer bir sporcu kendisinde yaptığı sporu yapacak güç buluyorsa vede gerçekten yürekten istiyorsa onu zaten kimse bıraktıramaz ki :).bu bünyeye bağlı.eğer ben oynamak istiyorum hırslıyım diyorsa kesinlikle devam etsin :).valla ben şuan lisanslı kaleciyim eğer ilerde prof. olursam 40 yaşıma kadar kesinlikle kalecilik yaparım :D

Kaptan
09-07-2009, 04:21 AM
bunu basketbol için demiyorum genel olarak diyorum.eğer bir sporcu kendisinde yaptığı sporu yapacak güç buluyorsa vede gerçekten yürekten istiyorsa onu zaten kimse bıraktıramaz ki :).bu bünyeye bağlı.eğer ben oynamak istiyorum hırslıyım diyorsa kesinlikle devam etsin :).valla ben şuan lisanslı kaleciyim eğer ilerde prof. olursam 40 yaşıma kadar kesinlikle kalecilik yaparım :D

hım evet çok güzel söyledin :) sana %100 katılıyorum..umarım hayallerin gerçek olur..ve başarılı bi kaleci olursun...

jnR Cech
09-07-2009, 04:22 AM
hım evet çok güzel söyledin :) sana %100 katılıyorum..umarım hayallerin gerçek olur..ve başarılı bi kaleci olursun...

çok teşekkürler :) :rolleyes: inş.

Pamuk V Armi
12-07-2009, 10:07 PM
bırakmasın ekmek parası sonuçta