PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hamsterlerin en çoksevdikleri yemekler_____hangi yemeklerin zararı dokunur

BAMBİNO
04-28-2016, 07:19 PM
MERHABA! İLK KEZ HAMSTER BESLEYENLERİ YİYECEKLER KONUSUNDA BİLGİLENDİRMEK İSTEDİM EYER MEMNUN KALIRSANIZ BAŞKA KONULARDADA BÖYLE BİLGİLENDİRMELER YAPICAM

BENİM İLK HAMSTERİM PAMUK AMA 2-3 YILDIR BİZİMLE ONDAN EDİNDİĞİM BİLGİLERİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM

HAMSTERLER ÇÖL HAYVANIDIR FAZLA SU İÇMEZLER

EN SEVDİKLERİ YEMEKLER: PEYNİR(EN ÇOK KAŞAR),HAVUÇ,EKŞİMEN(EN ÇOK SAPI),REYHAN (EN ÇOK SAPI),SALATALIK,DOMATES,MAKARNA (DAHA TAM OLMADAN SERTKEN),BİSKÜVİ(FAZLA VERMEYİN),ÇEKİRDEK(HEPSİNİ SEVİYOR AMA PAPAĞANLAR İÇİN SATILANLAR EN UYGUNU),YULAF(ETİ LİFALİF KULLANABİLİRSİNİZ),TAHILLAR,MARUL,MISIR(PİŞMEDEN ÖNCE KURU MISIR) BELKİ UNUTTUĞUM ŞEYLER VARDIR BURDA YAZMAYANLARI SEVER Mİ DİYE SORABİLİRSİNİZ

ZARARLI OLAN YİYECEKLER:
-Baharat
-Biber
-Soğan
-Turşu
-Yağlı besinler
-Kola şalgam soda vb.

UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR EKLEYECEĞİNİZ ŞEYLER VARSA EKLEYEBİLİRSİNİZ

BAMBİNO
04-28-2016, 07:21 PM
Benimde bir sorum olucak bir sitede et hamsteri vahşileştirir diye okudum bu doğru mu

BAMBİNO
04-28-2016, 07:22 PM
Bide aynı sitede domates zararlı diye okudum ben veriyorumhamsterim çokta sağlıklı

HANNA
04-30-2016, 05:58 AM
Et hamseri vahşileştiriyor mu?bilmiyorum doğrusu.bunu ben de okumuşdum.ama ben yine de veriyordum.belki de çiğ et vahşileştiriyor.ben haşlanmış veriyordum