PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benim Dwarf Hamsterm :)

KRAL
09-06-2009, 08:16 PM
Benim Campell Dwardf(gonzales) cinsi hamstrm adı ''sushi'' Ve o plastik kap kafesi deil sadece oyun alanıdır !!!!

Fotoğrafları sitenin resim ekleme özelliğinden ekleyiniz, çok büyük boyutta ekleniyor!

Hamster Kafesimi Merak Ediyoyasan Tııkla Aşşağıdaki Linke !

[Only Registered Users Can See Links]

CooLMaSTeR
09-06-2009, 09:44 PM
resimleri yüklese ya ..:s

jnR Cech
09-06-2009, 11:05 PM
başka bir siteye yükleme bizim sitemizde eklenti olarak yükle böyle çok kötü hiç bişi belli olmuyor :S :S

murat
09-07-2009, 12:17 AM
Böyle resim yüklersen çok yer kaplıyor sitenin resim yükleme özelliğini kullanabilirsin ;)

jnR Cech
09-07-2009, 12:25 AM
KRAL bu sitede bir kural vardır senin tarzın sitenin kurallarından öne geçemez.eğer uyarıya kulak asmassan admin siler fotoları ;)

jnR Cech
09-07-2009, 12:26 AM
ben onu yapmasını bilmiyorum bi zahmet siz yapıverin ayrıca çektiqim resimleri bulamıom böle saçma iş olmaz ya resimleri silmeden önce konu açana bi sorun ama dimi !

admin bu kuralları uymayan resimleri siler ama dediğin bazı konularda doğru olabilir ama bu konuda asla çünkü resimler okadar büyüktiki konuda bile durmaya hevesim kaçmıştı o derece ;)
mesaj yazarken gelişmiş seçeneğine tıkla (konu açarken gerek yok ama düzeltme yaparken gerek var) sonraaşağıda Eklenti ekle diye bir buton var oraya tıklayıp bilgisayarından resim yükliyebilirsin

hamsteradmin
09-07-2009, 12:54 AM
Ne yazık ki saygı konusunda sorun yaşadığımız insanları bu forumda kabul bulunduramıyoruz. Nitelikli bir bilgi platformu olmasını amaçlıyorum. Sırf kalabalık olsun diye her şeye izin verirsek, girmediğimiz diğer sitelere benzer ve aradığımız doğru bilgileri bulmak imkansız olur. Gereksiz yere kimseyi uyarmıyor, uzaklaştırmıyorum ve bu uzaklaştırma işini hiç sevmiyorum. Üye ya da üye olmak isteyen arkadaşlar da beni anlıyordur umarım. Sevgiler.

.panpon.
09-07-2009, 01:41 AM
resimleri baştan yüklemen gerekir ama hamişin tatlıymış
Maşallah

KRAL
09-13-2009, 06:04 PM
resimleri baştan yüklemen gerekir ama hamişin tatlıymış
Maşallah

teşekkür ederim robomun resmini merak edenler özelden ulaşabilir.