PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 arkadaşın cinsi

eryica
08.01.16, 12:53 PM
Herkese merhaba bu 2 arkadaşı daha yeni aldık. Sonradan öğrendim ki suriye hamsterı türü aynı kafeste yapamazmış. Bundan dolayı acil öğrenmem gerek. Fotoğraflar pek net değil ama umarım yardımcı olurlar şimdiden teşekkürler. Hangi tür olduğunu var bi arada durabilecekler mi öğrenmek istiyorum. Genel olarak iyi anlaşıyorlar,hatta bazen altlı üstlü yatıyorlar ama bi ara sanki birbirlerini ısırıyorlar gibi geldi oyun mu değil mi bilemedik.Petshop suriye dedi ancak ikisinin genel olarak uyumlu olmasi kafami karistirdi.Birisi bembeyaz renk ve kırmızı gözlü, diğerinde ise kafa kısmında karamel rengi lekeleri var gözleri daha koyu renk. Bu da sadece 1 günlük gözlemimiz, işler kızışmadan yardımcı olabilirseniz sevinirim, şimdiden teşekkürler :)

[Only Registered Users Can See Links]

HANNA
08.01.16, 02:40 PM
Merhaba.çok şeker bi hamsterleriniz var.kafesleri de baya güzel.evet gelelim konuya.ikisi de suriye cinsi hamster.
Bazı insanlar suriyelerin uslu uslu birlikte yaşadıklarını diyorlar,çohu insan da ölüm kalım kavqaları yaptıklarını diyorlar.şimdi siz yalnızca beklemelisiniz.ne zaman kötü kavqalar başlarsa o zaman ayırırsınız.zaten bunlar yavru.şimdi kavqa etmezler.bu de cinsiyyetlerine dikkat etmeniz gerekiyor.erkek ve dişi ise belirli bi zamanda çiftleşmeye başlıcaklar.yavruları olucak.ve bu da tam bi baş belası olucak.çünki yavrular da büyüdükleri zaman bir-birile çiftleşmeye başlıcaklar,kavqa edicekler ve b.sayıları durmadan artıcak.sitemizde bi arkadaş vardı.iki hamsteri 100 taneyi geçmişdi.ne yapacağını bilmiyordu.bunun için de onları doğaya bıraktı.tabii ki onlar doğa hayvanları değiller.ama mecbur ne yapsın.şimdiden bunları size diyorum ki,işinizi sıkı tutunuz

eryica
08.01.16, 03:45 PM
Cinsiyetlerini bilmiyorum ve evet şimdi tartışmıyorlar ama bi gün biri diğerini boğazlamış olarak bulmaktan korkuyorum o yüzden sormuştum. Bekleyip görelim o zaman bakalım.Yardımcı olduğunuz için teşekkürler :)

eryica
08.01.16, 03:46 PM
Aşağı yukarı ne kadarlık duruyorlar sizce peki?

HANNA
08.01.16, 04:06 PM
Malasef bilmiyorum.bence ergenliye kadar uslu dururlar.o da 5-6 aylıka kadar yani.