PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pisilerim ve Mubişim x3 (=

DişisLy
09-06-2009, 05:59 PM
Bu canım oğluşum Kolera'm. . Eylül'ün 22'sinde 2 yaşına girecek bücürüm. . (:
Oğlumu sokaktan sahiplendim, bir çok kişi gibi cins takıntım yok. Oğluşum kırma olsada, bir çok kişi bu kötü bakıyor at bunu desede o benim hayatım, herşeyim. (:
İtiraf etmek gerekirse diğer petlerimdende, ailemdende çok seviyorum oğlumu. Yani olmazsa olmazım. (:

Gelelim yakışıklımın fotoğraflarına. . (:

465

466

467

468

469

Şimdi size soruyorum oğlumun cinslerden ne farkı ya da ne eksiği var? (:

DişisLy
09-06-2009, 06:35 PM
Bu da Duman. . Nisan'da 1 yaşına girdi. O da cins değil kırma. Onuda sokaktan sahiplendik. Ama o kadar akıllı ki. . Acıkınca " mama ", oyun istediğinde ve tuvaleti geldiğinde anneme gidip " annnnnne " diyebiliyor. . Küçüklüğünde yaşadıklarından dolayı biraz korkak. Yeni yeni atmaya başladı bunu üzerinden. .

Ve işte fotoğrafları. .

470

471

toLqa
09-06-2009, 06:41 PM
Cins Takıntısı Denilen şey şudur :) her cins kedinin kendine özgü davranış biçimi vardır mesela birisi kucağa gelmeyiş secmezken başka bir cins de kucakta uyumaya bayılır oLay bu yani :) hem zaten snn kedilerinde güzel kolera'ya bayıldım :) son bişey sevgilin bu foruma takılmıyor sanırım rahat rahat içini dökmüşsün :D

hamsteradmin
09-06-2009, 07:49 PM
Kedişlerin çok tatlı maşallah :) Mubişim demişsin ama o yok burda :) Gerçek kedi sevgisi yerel kısa tüylülerle tadılır bence, tekirler, sarmanlar, siyah beyazlar, üç renkliler, griler...Ben hem cins hem de sarman tekirlerden besleyen biri olarak, aradaki fark için şunu söyleyebilirim...Her yönüyle tam bir kedi beslemek isteniyorsa, bir sarman, tekir vs beslenmeli. İran kedisi vb cins kedilerin avantajı, avcılık özelliklerinin olmaması, bu nedenle onu kırdı bunu döktü dertlerinin olmaması. Ama bir sarmanın, tekirin verdiği sıcaklığı da tam anlamıyla veremiyorlar sanki.

DişisLy
09-06-2009, 09:24 PM
Cins Takıntısı Denilen şey şudur :) her cins kedinin kendine özgü davranış biçimi vardır mesela birisi kucağa gelmeyiş secmezken başka bir cins de kucakta uyumaya bayılır oLay bu yani :) hem zaten snn kedilerinde güzel kolera'ya bayıldım :) son bişey sevgilin bu foruma takılmıyor sanırım rahat rahat içini dökmüşsün :D

Ama herkes bu şekilde düşünmüyor işte. . Sadece görünüşü bakımından cins kedi isteyen çok. Kolera'ya ailecek bayılıyoruz biz zaten. xP Son olarak evet sevgilim bu foruma takılmıyor ama takılsada sorun olmaz. Kendisinede söyleyebilirim. (: Sonuçta bu onu sevmiyorum demek değil, sadece Kolera'yı ondan çok seviyorum demek. . (:

DişisLy
09-06-2009, 09:25 PM
Kedişlerin çok tatlı maşallah :) Mubişim demişsin ama o yok burda :) Gerçek kedi sevgisi yerel kısa tüylülerle tadılır bence, tekirler, sarmanlar, siyah beyazlar, üç renkliler, griler...Ben hem cins hem de sarman tekirlerden besleyen biri olarak, aradaki fark için şunu söyleyebilirim...Her yönüyle tam bir kedi beslemek isteniyorsa, bir sarman, tekir vs beslenmeli. İran kedisi vb cins kedilerin avantajı, avcılık özelliklerinin olmaması, bu nedenle onu kırdı bunu döktü dertlerinin olmaması. Ama bir sarmanın, tekirin verdiği sıcaklığı da tam anlamıyla veremiyorlar sanki.

Muhabbet kuşumuda ekleyecektim ama net gitti tam o anda. Birazdan ekliyorum. (: Ve evet gerçek kedi sevgisi Tekirler ile tadılıyor. Kesinlikle haklısınız. . (: Yanlış anlaşılmasın her hayvanı seviyorum ama İran'n görünüşü bana biraz itici geliyor açıkçası. . (:

DişisLy
09-06-2009, 09:46 PM
Bu da benim konuşma delisi 4 aylık mubişim. .

Söyleyebildikleri;

AnneCİK. .
Pişt pişt pişt. .
[ Öpücük atıyor. . ]
[ Oğlum diyemiyor ] ohlum [ diyor. . ]
[Birde artık Kolera gibi miyavlıyor. . xD ]

Resimleri. . (:

472 473 474 475

DişisLy
09-06-2009, 11:49 PM
Bu arada belirtmeyi unutmuşum, şu an için Duman'ın sadece 2 fotoğrafını ekleyebildim. O fotoğraflarda yaralı hali. . Şimdi iyileşti. En yakın sürede resimlerini çekip ekleyeceğim. (:

jnR Cech
09-07-2009, 12:22 AM
mubişin miyavlamasını videoya çekip yollarmısın çok merak ettim =)

DişisLy
09-07-2009, 02:08 AM
mubişin miyavlamasını videoya çekip yollarmısın çok merak ettim =)

En yakın sürede elbette. (:

hamsteradmin
09-07-2009, 02:12 AM
hehehe süpermiş hepsi, albüm oluşturabilirsin onlar için de :))

DişisLy
09-07-2009, 02:55 AM
hehehe süpermiş hepsi, albüm oluşturabilirsin onlar için de :))

Albümümüz varDI en son eğer kardeşim olacak cadı giripte silmediyse. . xD

hamsteradmin
09-07-2009, 03:39 AM
Albümler harika :) Hikayelerini okumaktan keyif duydum, hepsi çok özel. :)

DişisLy
09-07-2009, 09:23 AM
Albümler harika :) Hikayelerini okumaktan keyif duydum, hepsi çok özel. :)

Teşekkürler. (: Hikayeler biraz uzun oldu ama yaşadıklarımızı ancak bu şekilde anlatabildim. . (:

hamsteradmin
09-07-2009, 03:46 PM
Yoo ne kadar uzun o kadar güzel :))

gonzalesezgi
09-29-2009, 11:18 PM
Bu canım oğluşum Kolera'm. . Eylül'ün 22'sinde 2 yaşına girecek bücürüm. . (:
Oğlumu sokaktan sahiplendim, bir çok kişi gibi cins takıntım yok. Oğluşum kırma olsada, bir çok kişi bu kötü bakıyor at bunu desede o benim hayatım, herşeyim. (:
İtiraf etmek gerekirse diğer petlerimdende, ailemdende, sevgilimdende çok seviyorum oğlumu. Yani olmazsa olmazım. (:

Gelelim yakışıklımın fotoğraflarına. . (:

465

466

467

468

469

Şimdi size soruyorum oğlumun cinslerden ne farkı ya da ne eksiği var? (:

bu kedi süper bişee yaaa :)

...:::MıSıR:::...
10-11-2009, 10:17 PM
Çok tatlılar ben bir hamster bir de kedi besliyorum kedim siyah beyaz adı kara boncuk hamsterim beyaz onun adı da mısır hamsterimi daha çok seviyorum neden olduğunu bilmiyorum :) En kısa sürede mısır ve kara boncuğun resmini koyacağım :)

hamsteradmin
10-12-2009, 12:17 AM
Kedini de çok seeev :D Bekliyoruz resimlerini :)

dwarf
02-16-2010, 07:39 PM
okumadan önce tavşan zannettim yok yok gine pig dedim baktım.kediymiş

hamsteradmin
02-16-2010, 07:40 PM
Başlıkta pisilerim yazıyor :)

ernn
02-17-2010, 09:08 PM
kolerann son resmine bayıldımmmm :D çok süper çıkmış :D pek bi psikopat x)