PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gold wings yem

xmenvolver
02-12-2015, 08:11 PM
merhaba arkadaslar suana kadar quık yarım kılo ye alıyordum ama bnım hamster kecıboynuzu yemıyor bende burdakı petshopta son cesıt gold wıngs premıum var 26 lıra 1 kılo fıyatı pahalı ama sızce ıyı yemmıdır bırde benım kafeste kaydıraktan yuvaya cıkıyor ıkı tane balkonu var bırısıne cisini yapıyo dıgerındede yatıyo ama genelde evde yatmıyo evınden assa ınıyo talasların arasına gırıyo oyle yapıyo evını wc olarak kullaıyor cevaplsrınız ıcın tesekkurler sımdıde

HANNA
02-13-2015, 09:01 AM
yem sorusu hakda hiç bi şey diyemem.çünki ben kilo ile kendim alıb yapıyorum.keçi boynuzu yemiyorsa almayın keçi boynuzu.öbürlerden alın.
ev meselesine geldikdeyse sanırım bu kafesden bende de vardı.bende de aynı problem vardı.ben kafesi sonradan değiştim.ve her şey normala dönüştü.
bunun yalnız bi cevabı var KAFES KÜÇÜK.belki de kafes küçük değil ama.resim olmadan eminlikle söyleyemem.
RESİM KOYARSANIZ SİZİN SORUNUZU EMİNLİKLE CEVAPLAYA BİLİRİM.

xmenvolver
02-13-2015, 09:06 AM
en yakın zamanda resım koyacagım valla kafes kucukse bıle oyle kalıcak 26 tl yemı bıle zorla alıyorum tesekkurler :)

HANNA
02-13-2015, 10:01 AM
mutlaka kafes olması gerekmiyor.bi plastik saklama kabı ola bilir.(ya da leğen)
[Only Registered Users Can See Links]

xmenvolver
02-13-2015, 04:36 PM
valla cok ıı olurduda bu kafe
sle ıdare edıcez arık bu yıl sınavım var o bıtse bıle masrafa gıremem ustelık oyle bır legen yapsam suankı kafes oyle durcak para verdık onlarada kalıtelı yemı bıle zorla aldırıyorum valla bu kafeste olucak zaten haftada en az 2 kez cıkarıyorum oynuyorum forumda okuyorum bazıları ellerıne alıstıramıyomus ben daha 2 gunde geldı elıme evet bu alısmak deıl ama bır asama aksama resımlerı atıcam evınde yatmayıp talasların arasında yatmasındakı sakınca nedır evını wc olarak kullanıyo yanı kafese ne koysam talasları pamukları toplayıp altına gırıp yatıyo