PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir'den sevimli hans:)

pure08
09-04-2009, 08:40 PM
Gerçekten çok tatlılar.Bu sabah bi kalktım kafesinde yoktu.Nerden kaçtığını hala tam anlayamadım ama kaçmış.Bütün gece evi gezmiş.Mutfakta bulduk.Oturmuş bişiler yiyodu.Dışarı çıkmak istiyor,sıkılıyor galiba.Topları varmış bunların evde gezmek için,kullanan arkadaş varsa bilgi verirse çok sevinirim.

[Only Registered Users Can See Links] ([Only Registered Users Can See Links])

aydo
09-04-2009, 10:01 PM
bende var topuna koyuyorum onu salıyorum evin her tarafını geziyo toplar şart hamsterlara hareket etmeleri gerekiyo çünkü

köfte
09-05-2009, 05:11 AM
ahhh bu top derdi,lazım kardeşim çok lazım,ama elime geçiremedim bir türlü

jnR Cech
09-05-2009, 05:44 AM
petshoplara hamster topu dersen yardımcı olurlar vede kesinlikle şart :) bu arada çok şirinmiş Allah bağışlasın

murat
09-05-2009, 02:42 PM
Çok tatlıymış Hans :) Bu arada sitenin resim yükleme özelliğini kullanırsan resimler daha az yer kaplar ;)

Seg
09-05-2009, 04:43 PM
Tüy yumağı :D- hamster topu bulamayanlar ben burdan size yollayabilirm alıp kargoyla :) ;)

toLqa
09-05-2009, 07:57 PM
Ne Gerek var topa salın evin içinde dolaşsın ben öyle yapıyorum ne sağa sola pisliyor nede herşeyi kemiriyor kokluyor biraz olay bu salıyorum 2 saat kafasına göre takılıyor :D

köfte
09-05-2009, 09:44 PM
valla tolga öylede bende salıyorum evin içine sırayla bunları,sonra nereye girdiler telaşsı başlıyor. şirin sağa sola pek takılmıyor ama,köfte nasıl bulduysa kanepenin alt kasasına giriyor,deliği bulup kpatmıştım akşam gene girmiş bu sefer yayların arasında geziyordu,farketmesem ezilir,kısıkır allah muhafaza,toptan başka çare yok ki!

toLqa
09-05-2009, 11:06 PM
Yani sizde salıp koyun gibi bırakmıcaksınız ki :) gözlem altında olucak tabi baktınız ki girmemesi gereken yere doğru gidiyor al öbür tarafa koy devam etsin keyfine :D Gerçi bende bi ara saldım tv ye dalmışım halı vardı yeni alınan henüz sermemiştik onun kenarındaki püskülleri kemirmiş :D

köfte
09-06-2009, 01:18 AM
kaşla göz arasında kayboluyor haberin varmı bunlar. hoop sahiip ben şuraya dalıyorum haberin olsun diye haber vermiyorlar yani

pure08
09-07-2009, 12:40 AM
bende var topuna koyuyorum onu salıyorum evin her tarafını geziyo toplar şart hamsterlara hareket etmeleri gerekiyo çünkü

alıcam bende yaa, fiyatları hakkında bi bilginiz varmı????

pure08
09-07-2009, 12:41 AM
petshoplara hamster topu dersen yardımcı olurlar vede kesinlikle şart :) bu arada çok şirinmiş Allah bağışlasın

teşekkür ederim saol:)

pure08
09-07-2009, 12:42 AM
Çok tatlıymış Hans :) Bu arada sitenin resim yükleme özelliğini kullanırsan resimler daha az yer kaplar ;)

teşekkürler:)tamam.

hamsteradmin
09-07-2009, 12:46 AM
Ben teşekkür ederim :)